Як повідомляє Clutch.ua зірковий тренер і телеведуча Аніта Луценко розповіла про найбільш ефективні вправи для струнких стегон і підтягнутої попи. А вона, як відомо, слів на вітер не кидає.

Присідання — альтернатива пиріжкам

Звучить банально і неправдоподібно? Нічого подібного. Аніта розповідає дуже слушну пораду. «Кожен раз, коли збираємося з'їсти щось неналежне: торт, чіпси, бублики, піцу і т. д. Або просто після 20:00. Спочатку 20 присідань. І ніяк інакше — не після, не завтра, не через годинку. А ось «до»і крапка», — поділилася секретом Луценко. Тренер також пояснила, чому потрібно робити саме так. По-перше, така послідовність формує звичку. По-друге, присідання змушують зупинитися в 20% випадків і не з'їсти погану їжу. Ще один великий плюс: з допомогою присідань в організмі виробляється гормон щастя.

«Стінка» — вправа мінімум

Чудова вправа для ніг і сідниць. Як виконувати? Стань до стінки, опустися вниз, щоб стегна були паралельні підлозі, щільно притисни спину і сідниці до стіни. Потрібно протриматися в такому положенні не менше 30-45 секунд, виконати 3 підходи. Однак Аніта забороняє робити цю вправу при варикозному розширенні вен.

Зашагування — чим вище, тим краще

Зі слів тренера: «в пам'ять про степ-тренування люблю зашагивания, але на щось вище». Щоб сідниці і стегна «горіли» виконай 4 підходи по 15-20 разів на кожну ногу.

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що зірковий тренер Аніта Луценко порадувала фанатів черговим фактом про жіноче тіло. На цей раз тренер розвіяла міф про те, що груди можна збільшити за допомогою спорту. Виявляється, це неможливо. Грудні м'язи просто потрібно тримати в тонусі. Не варто забувати і про домашні процедури.

Факти про груди:
1. З допомогою вправ груди не збільшується і розтяжки не прибираються.
2. При схудненні груди зменшуються. «Втрачаючи жир на попі і боках і животі, грудях він теж іде!»
3. Привести в порядок груди після годування або схуднення допоможуть:
• процедури в салоні і вдома;
• самомасаж;
• помірні тренування, що просто додають тонусу шкірі.
«Але всі ці ефекти мінімальні! А далі вже пластику».