Періодичні розвантажувальні дні, а не голодування корисні для організму. Вони дозволяють кишечнику і всьому організму трохи відпочити, щоб потім з новими силами почати працювати з новою силою. Завдяки розвантажувальним дням можна трохи розігнати свій метаболізм.

До того ж, такі дні сприятливо сприяють виведенню токсинів з організму і стрімкого зниження маси тіла за рахунок низької калорійності їжі в ці дні.

Гречаний

Головне в цьому способі – запарювати, а не варити крупу. Найкраще з вечора залити 250 грам гречки і залишити до ранку. Не можна додавати ні масла, ні солі. Само собою, виключаються й інші добавки. Це і весь денний раціон.

Кефірний

Популярні новини зараз
Побутовим споживачам пригрозили відключенням електроенергії: хто у "чорному списку" Хліб, молоко, м'ясо та навіть яйця: в Україну несеться різке подорожчання на важливі продукти Такої катастрофи українці не бачили 230 років: що відбувається з народжуваністю на фоні війни Залишився тиждень: українці ризикують пропустити важливу процедуру
Показати ще

Протягом дня випивають близько 1,5 літрів кефіру. При цьому його слід розділити на 5-6 прийомів. Під час цього розвантажувального дня допускається зниження кількості питної води протягом дня.

Яблучний

Протягом дня допускається в раціон 1,5 кілограма яблук і звичайна питна негазована вода. Бажано з'їсти третину яблук в запеченому вигляді. Дана кількість поділяється на 5-6 прийомів їжі. Однак цей розвантажувальний день протипоказаний при гастриті або підвищеної кислотності.

Вівсяний

200 грам відвареної вівсяної крупи поділяється на п'ять частин. Крім вівсянки і води в цей день також можна випити 2 склянки несолодкого чаю або відвару шипшини.

Під час розвантажувального дня не можна повністю відмовлятися від їжі, адже це стає величезним стресом для організму і може негативно відіб'ється на здоров'ї. Проводити його рекомендується не частіше разу на тиждень.

При цьому на цей день не можна планувати важких фізичних чи розумових навантажень. Оптимально провести розвантажувальний день в спокійній домашній обстановці.

Слід вживати достатню кількість води. Саме вона допоможе швидше вивести токсини з організму. Частоту прийомів їжі можна розділити на 8 чи навіть 10 разів. Само собою, не збільшуючи загальний денний обсяг їжі.

На наступний після розвантажувального дня не варто "накидатися" на їжу і варто плавно входити в раціон. Не варто влаштовувати такі дні під час вагітності, при нездужанні, хвороби або під час годування груддю.

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" скільки причин появи зайвої ваги ви знаєте? Найбільш відомі – неправильний раціон, зловживання алкоголем, малорухомий спосіб життя, спадковість.

Але нещодавно вчені з Медичної школи Стенфордського університету зробили приголомшливе відкриття – виявляється, "нездоровий вага" просто наслідок зміни часових поясів.