Взимку хочеться посмакувати чимось смачним та зігріваючим. Одним з найкращим напоїв для цього може бути глінтвейн. Рецепт його приготування унікальний тим, що можна імпровізувати з інгредієнтами до нескінченності, щоразу отримуючи нове поєднання смаку і аромату.

Про це повідомляє Politeka. Основним компонентом глінтвейну обов’язково є виноградне вино – найчастіше червоне сухе або напівсухе. Іноді до напою додають ще коньяк, бренді, ром або віскі.

У підігріте вино можна додавати мед, сік, скибочки яблук, лимонів або будь-яких інших фруктів. А комбінації прянощів, що додаються в глінтвейн, так і зовсім незліченні. У будь-якому поєднанні можна додавати в напій гвоздику, корицю, аніс, бадьян, кардамон і ще десятки інших спецій.

Рецепт глінтвейну класичний

Популярні новини зараз
Гороскоп на тиждень 25 листопада – 1 грудня для всіх знаків Зодіаку: Львів обдурять, Овни витратить сили, а Водолії мають слухати себе Пенсія зросте майже на 1000 грн: хто може сподіватися на підвищення Українцям дозволили не сплачувати за комунальні послуги: коли рахунки можна "заморозити" Дають лише 3 дні: в Україні змінилися правила повісток поштою, що це змінює для чоловіків
Показати ще

Німецький глінтвейн – рецепт вважається класичним і відмінно підходить для приготування вдома. Для нього знадобиться пляшка червоного сухого вина, 1 столова ложка меду, по дрібці кориці, мускатного горіха і кардамону, 6 гвоздик, 5 горошин запашного перцю і половинка лимона.

Для приготування потрібно вилити вино в каструлю або казанок і поставити на вогонь, додати спеції і сік лимона, помішувати. Не можна доводити напій до кипіння. Краще вино прогріти до 70-80 градусів.

Після цього потрібно настояти глінтвейн хвилин 15 під кришкою. Мед додавати радять вже в ході охолодження, щоб він не втратив своїх цілющих властивостей.

Чеський глінтвейн

Вилийте в каструлю склянку води і туди ж додайте по 1 ложці ванільного і звичайного цукру, 3 палички кориці, 8 гвоздик. Суміш потрібно закип’ятити і дати настоятися 15 хвилин. Додати сюди пляшку червоного вина – сухого або напівсухого, подрібнені ядерця 5 волоських горіхів, терту цедру одного лимона і ложку тертого імбиру. Не доводячи до кипіння, нагрівати, зняти з вогню і одразу ж розлити по келихах.

Різдвяний глінтвейн

1 літр червоного сухого вина змішати зі склянкою апельсинового соку, спеціями і нарізаними цитрусовими, підігріти і настояти 15 хвилин під кришкою. Для цього рецепта глінтвейну знадобляться лимон і апельсин, 4 штуки гвоздики, по пів чайної ложки бадьяна, кориці і кардамону і пару ложок меду.

П’ють глінтвейн гарячим, одразу ж після приготування. Щоб найбільш повно насолодитися його смаком, запахом і відчути на собі його зігріваючий і цілющий ефект.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, у соцмережах постійно ходять чутки про чудодійний гарячий напій із декількома краплями алкоголю, після якого застуда миттю відступає. Австралійський вчений висловив власну думку на цю тему.