Як повідомляє Clutch.ua кожні п'ять років зміни відбуваються не тільки зовні, але і всередині нас. Пропонуємо зробити маленьку подорож в майбутнє і подивитися на своє здоров'я, фігуру і поведінку з боку.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяВік: 20-25 років
Період вседозволеності.У цьому віці можна практично все, так як наслідки очікуються в далекому майбутньому. Менше спорту, більше друзів і вечірок. При цьому ти багато вчишся і працюєш. Сповнена сил і енергії. Твій організм функціонує на повну потужність. Життя вирує як всередині, так і зовні.
В такому юному віці закладається фундамент здорових звичок. Фігура без спорту може зазнати поразки. Сідниці вимагають потужних вправ саме зараз, а м'язи спини повинні підтримувати хребет.
Любіть спорт, розберіться, що є їжею, а що сміттям, сформуйте режим дня — чергування сну і відпочинку, стежте за своїм здоров'ям з молодого віку: планово відвідуйте лікарів.
Вік: 25-30 років
Шалена тридцятка.
Якщо в 30-річному віці ти не візьмешся за розум, то далі буде набагато складніше себе змусити. Фігура: попа розпливається, руки стають дряблимы через відсутність вправ, а мішки під очима вже складно приховати за допомогою косметики.
Тренуйтеся мінімум три рази в тиждень, виключіть з харчування жирне, смажене, полюбіть ранній ранок, зверніть увагу на шкіру, включити більше корисних процедур.
Вік: 30-35 років
Кар'єрна ненаситність або рутина.
Гормональний фон порушується, починаються часті головні болі і втома. Ти нервуєш і агрессируешь на всіх навколо. Носиш всередині образу на себе, так як фігури мрії немає і ти не можеш нічого змінити.
Впишіть в своє шалене розклад на себе: фітнес, прогулянки, приємні зустрічі, організуйте харчування всієї родини, здоровий раціон — не така складна штука, як здається на перший погляд, будьте поблажливі до себе, не забувайте проходити огляд у лікарів: починаючи від мамолога і закінчуючи стоматологом.
Вік: 35-40 років
Довгоочікувана мудрість
Якщо не піклуватимешся про себе, то заробиш проблеми із здоров'ям і передчасне старіння.
Починай дізнаватися своє тіло в новому віці, в живленні починай зменшувати кількість м'ясних продуктів, а збільшувати рослинну їжу, прислухайся до свого організму, він майстерно подає сигнали.
Вік: 40-45 років
Друга юність.
Відсутність фізичної активності, безладний раціон, порушення режиму дня - це зайві кілограми, скачки артеріального тиску, перепади настрою, невдоволення власним життям і "пом'ята" особа.
Проконсультуйся з фахівцем про те, який вид рухової активності тобі зараз найбільше підійде, звернися по допомогу до дієтолога, щоб налагодити свій раціон і вывести-ввести продукти згідно з віком, потурбуйся про свій настрій, знайди нові захоплення, подорожуй, надихайся, дізнавайся життя з іншого боку і люби її.
Вік: 45-50 років
Час любити і просто жити
Якщо продовжувати рухатися в такому ж напрямі, то старість прийде в найближчі 10 років.
Треба радіти кожному дню, видихнути усі розчарування і образи, приділити увагу собі, зарубати собі на носі, що зайнятися собою ніколи не пізно.
Раніше "Знай.ua" розповідав про те, що усі ми знаємо, що кардиотренировки - неймовірно важлива частина наших навантажень в залі. Проте у большинсве своєму вони дуже нудні - ходиш собі по біговій доріжці або біжиш. Якщо музика вже набридла, а від перегляду мультиків вколисує - не варто сумувати. Наприклад, чергуйте інтенсивність навантаження. 5 хвилин - швидкий крок, наступні 5 - біг. Такий підхід збільшить ефективність тренування і зможе зробити її не такою монотонною.