Вчені з університету штату Нью-Йорк в Баффало провели ряд досліджень, в результаті яких встановили, що аеробні вправи здатні впливати на мозок і підтримувати методику лікування або побороти залежність. Про це повідомляє видання MedicalXpress.

Аеробні вправи збільшують частоту серцевих скорочень, дихання і циркуляцію кисню через кров. Вони допомагають у лікуванні залежності завдяки тому, що змінюють систему дофаміну головного мозку.

Регулярні аеробні заняття пов'язують із зменшенням багатьох негативних проблем зі здоров'ям, у тому числі діабет, захворювання серцево-судинної системи і артрит. Також вони украй корисні як зниження стресу, тривоги і депресії.

Популярні новини зараз

Епіфаній відшукав у Біблії пророцтво для України 100-річної давнини

Каменських нарешті показала дитину - дівчинка її копія, Потап щасливий: "Люблю обох"

Епіфаній розповів про диво на Водохреща: "Голос з неба"

Перероблена "пацанка" Покрищук виставила худе тіло, самі ребра: "Дивись біцепси які"

Показати ще

Подібна практика допомагає запобігти збільшення і рецидив вживання алкоголю, нікотину, стимуляторів і опіоїдів. Також вчені переконані, що щоденна аеробне навантаження змінює мезолимбический шлях дофаміну в мозок. Дофамін є ключовим нейромедіатором, який пов'язаний з порушеннями поведінки. Він відіграє важливу роль у винагороді, мотивації та навчанні.

Нагадаємо, як часто нам не вистачає часу на себе, а адже це всього декілька хвилин в день. Ці прості вправи займуть всього 20 хвилин і допоможуть утримати м'язи в тонусі. Тренування допоможе розім'яти затиснуті плечі і посилити стегна, сідниці і слабкі м'язи преса. Всі вправи потрібно виконати з невеликим інтервалом: так можна швидше розігнати пульс, спалити більше жиру і збільшити витривалість.

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" американська група вчених відкрила секрет, як знизити ризик передчасної смерті. Протягом 30 років вважалося, що помірна ступінь активності приносить користь для здоров'я лише в тому випадку, якщо вправи займають не менше десяти хвилин.

Це суперечить державним рекомендацій про здоров'я, таким як поради частіше підніматися пішки по сходах, а не їздити на ліфті, або паркуватися подалі від місця призначення. Адже це не займає 10 хвилин, чому ж тоді такі заходи були рекомендовані? — пише Вільям Краус.