Нещодавно вчені з Австралії вперше зняли у водах Південного океану в Антарктиці рожевий морський огірок, якого ще називають «безголовим курчам-монстром». Варто відзначити, що до цього випадку тварину бачили тільки в Мексиканській затоці.

Фахівцям вдалося зняти морський огірок з допомогою нової системи підводних камер, призначеної для збору даних для Комісії по збереженню морських живих ресурсів Антарктики (АНТКОМ).

«Деякі кадри, які ми отримуємо з камер, захоплюють подих. Ми можемо засікти види тварин, яких ніколи не бачили в цій частині світу. Найголовніше — камери надають важливу інформацію про зони морського дна»,— розповів керівник програми Австралійського антарктичного підрозділу Дірк Уэлсфорд.

«Курча без голови» було знято на глибині близько 3 км неподалік від островів Херд. За словами вчених, вони ніколи не зустрічали в цих місцях подібних істот і це одне з найдивовижніших створінь.

Популярні новини зараз
Астролог назвав точну дату закінчення війни – надії на 2024 рік були марними В українців залишилося кілька годин: дзеркальна дата 24.04.2024 допоможе вам виконати бажане, правила Нові тарифи на воду для трьох категорій споживачів: як зміняться платіжки "Іди в Україну, ти, бл**ь, служи": розлючені українці накинулися на працівників паспортного столу в Польщі
Показати ще

Цікавий той факт, що деякі види морського огірка (голотурії), особливо з родів Stychopus і Cucumaria, вживаються в їжу під назвою «трепанги». В Китаї і країнах Південно-Східної Азії вони вважаються делікатесом. Найбільш розвинений їх промисел біля берегів Японії, Китаю, Малайського архіпелагу та в південній частині Тихого океану.

Крім того, ця істота виробляє токсини, які представляють величезний інтерес для фармакології. Також використовуються в традиційній китайській медицині. Рибалки на островах Тихого океану використовують отруйні кюв'єрови трубочки (внутрішні органи, призначення яких до кінця невідомо) деяких їх видів при рибній ловлі.

Нагадаємо, що голландський рибак, витягнувши сітку, виявив там два золотих злитки вартістю близько 850 тис. євро. Звідки взявся дорогоцінний метал на дні морському, невідомо.

Як повідомляв портал Знай.uа, бактерії з організму атлантичної глибоководної губки допоможуть вилікувати небезпечні і стійкі інфекції. У цьому переконані вчені.

Також портал Знай.uа писав, що в акваріумі у Торонто невідомий турист "в чому мати народила" стрибнув у резервуар з акулами і вирішив трохи поплавати.