Багато хто з нас насолоджувався і ще буде насолоджуватися численними келихами вина, шампанського, гальбами пива, чарками горілки чи інших спиртних напоїв протягом зимових свят. Тому саме у січні ми можемо відчути необхідність відпочити від алкоголю.

Безалкогольний місяць - це найкращий вибір, який ми могли б зробити для нашого здоров'я, пише Medical News Today.

Нагадаємо, ліків від похмілля не існує, але є способи, які допоможуть полегшити хворобливий стан і швидше прийти в себе.

Британські дослідники з Сассекського університету прийшли до висновку, що місяць без алкоголю дозволить повернути контроль над споживанням спиртного, поліпшити стан шкіри і навіть схуднути.

У дослідженні взяли участь понад 800 осіб, які в січні 2018 року погодилися утримуватися від споживання алкоголю.

За словами автора дослідження Річарда де Віссера (Richard de Visser), місяць без алкоголю допомагає людям пити менше в довгостроковій перспективі.

Популярні новини зараз

Український священик пережив полон бойовиків Путіна і жахнув правдою: "Довели до коми"

Під Львовом Audi влетів у Mercedes, троє загиблих - кров і покришки по всій дорозі

Вагітна українка із серцем воїна загинула на Донбасі і надихнула мільйони: "Була на сьомому місяці..."

Заробітчанин присоромив українців за кордоном, правда очі коле: "Дружина спить з третім"

Показати щеЯк виявилося, наслідки "сухого січня" були помітні навіть у серпні. Середня кількість споживаного спиртного за місяць була нижчою, ніж до початку експерименту, а частота споживання алкоголю знизилася з 3,4 до 2,1 випадків на місяць.

Серед інших переваг - економія грошей (про це повідомили 88% добровольців). Поліпшення сну і загального стану помітили 70% учасників, а 58% ще й позбулись зайвих кілограмів.

Також добровольці відзначили поліпшення стану шкіри, збільшення концентрації уваги і приплив життєвих сил. Більш того, відмова від спиртного дозволила учасникам усвідомити, що алкоголь не потрібен для того, щоб розважатися, відпочивати і спілкуватися.

Нагадаємо, нові результати сканування організму показали, що регулярне вживання алкоголю шкодить серцю.

Як повідомляв портал Знай.ua, алкоголь в малих дозах може бути корисним для здоров'я

Також Знай.ua писав, дієтолог розповіла, чим правильно закушувати алкоголь.