В тому факті, що населення Землі почне кардинально змінюватися впевнені вчені. Для того, щоб підтвердити свої припущення вони продемонстрували коротке відео, на якому показано, як виглядатиме людина через тисячу років.

Так, в основі моделі лежить дослідження, які було зроблено в останні кілька років. Про це пише портал "Політека".

Вчені вважають, що інноваційні технології продовжать активне впровадження в життя індивідуума, при цьому ніяких глобальних катастроф не передбачається.

Популярні новини зараз

Наречена Мурата показала, чим краща за Ані Лорак: мінісукня не приховала нічого

Оля Полякова розповіла, як працювала глоткою по 230 днів: "Приїхала, труси поміняла і поїхала"

Леді Гага вперше показала себе без макіяжу: "Страшно..."

Лілія Сандулеса нарешті розповіла, чого натерпілася у шлюбі з Іво Бобулом: "Це була помилка"

Показати ще

Вони впевнені, що в майбутньому людина отримає вбудований захист від ВІЛ, яке може запобігати хворобам, також можливе перенесення свідомості з одного тіла в інше. Наступним проривом може стати пересадка голови людини. Все це вплине на зовнішній вигляд людини. Вчені вважають, що через тисячоліття люди стануть значно вище ростом і володітимуть більш розвиненим інтелектом. Крім цього у них з'явиться можливість легко пристосовуватися до нових умов, це стосується і життя на інших планетах.

При цьому вчені поки не можуть точно відповісти на питання про те, коли з'явиться та чи інша можливість. Справа в тому, що наука не стоїть на місці, а значить, нові наукові відкриття будуть з'являтися з небаченою швидкістю і також швидко впливати на людське життя.

Варто нагадати, що нові технології розкривають людству білі плями історії. Вчені часто реконструюють зовнішній вигляд людей, які жили у минулому.

Так, сьогодні можна побачити, як виглядала "молода леді" з гробниці в Долині Царів, сучасник Тутмоса III, шотландський король Роберт Брюс і шотландець, жорстоко вбитий приблизно 1400 років тому.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що група американських вчених заявила, що відеоігри негативно впливають на мозкову активність дітей. Експериментували з цим фахівці співробітники національних інститутів охорони здоров'я Сполучених Штатів Америки.

Нагадаємо, дослідники відкрили шокуючу правду про рівень мутації сучасної людини.

Як повідомляв Знай.uа на Місяці знайшли стародавнього "гостя" з Землі: вчені ламають голову, як таке можливо.

Знай.uа писав, вчені визначилися з кориснішим фруктом.