Американські екологи зі Стенфордського Університету підрахували економічні втрати через зміни клімату розташованому у Чесапікської затоці місті Аннаполісі, штат Меріленд.

Як з'ясувалося, у 2017 році в одному тільки історичному центрі міста збиток від частих повеней склав, як мінімум, близько 80 тисяч доларів. Про це повідомляє Хвиля.

За словами дослідників, була створена база даних про повені, за допомогою використання зображення, розміщеного в соціальних мережах в той же самий час, коли мареографи (прилади для вимірювання коливань рівня моря) реєстрували високий рівень води.

Це було зроблено для того, щоб виключити повені, викликані проливними дощами. За оцінками експертів, в 2017 році через припливи сталося 44 повені, класифікованих як слабкі, помірні і сильні.

Популярні новини зараз
Гороскоп на п'ятницю 22 листопада для всіх знаків Зодіаку: день для змін та простих радостей Нові правила бронювання від мобілізації: що зміниться з 1 грудня Штрафи від ТЦК зростуть вдвічі: ухилянтів добряче потрусять Пенсіонерам "навісять" новий фінансовий тягар: ніяких пільг не чекайте
Показати ще

Після цього фахівці вивчили роботу паркувальних сервісів. В результаті чого виявилося, що в 2017-му стихійні лиха викликали значне зменшення кількості транзакцій від 37 до 89 відсотків в залежності від сили повені.

Це відповідає зниженню числа відвідувачів історичного центру на 1,7 відсотка, тобто на 3 тисячі осіб. Фінансові втрати для 16 підприємств в Аннаполісі склали 0,7-1,4 відсотка, тобто від 86 до 172 тисяч доларів.

Вчені очікують, що в найближчі роки кількість повеней зросте через тривалі викиди вуглекислого газу, що призведе до більш серйозного економічного збитку.

Нагадаємо, у минулому році 2000 жителів Індонезії загинули внаслідок виверження вулканів. Сучасні сіонські мудреці переконані, що це тільки початок. Стихійні лиха, які проходять в Тихому океані, в народі прозвали "Кільцем вогню".

Як повідомляв портал "Знай.uа", в Австралії з'явилася "перша жертва" глобального потепління. Воно стало причиною вимирання цілого виду. Австралійський рифовий щур був виявлений в 1845 році і до початку 2019 значився серед видів, яким загрожує вимирання.

Також "Знай.uа" писав, вчені вважають, що для нормалізації екологічної ситуації в світі необхідно посадити трильйон дерев. Глобальні висадки лісових масивів допомогли б не просто зупинити накопичення антропогенного вуглекислого газу, але і знизити його нинішній вміст у повітрі.