Телескопи NASA Chandra і Hubble зняли два ядерні “бульбашки” в галактиці NGC 3079, що знаходиться на відстані 67 мільйонів світлових років від Землі.

Спіральна галактика NGC 3079 з перемичкою в сузір'ї Велика Ведмедиця розташована на відстані близько 67 мільйонів світлових років від Землі, складається з двох “бульбашок”. Що прикметно, обидва бульбашки знаходяться по різні сторони галактики, і практично не відрізняються в розмірах.

Популярні новини зараз

Таїсія Повалій з омолодженим обличчям зібралася в Київ, але її не впізнали: сама на себе не схожа

Білецький заявив, що Україна не зможе скористатися ізраїльською системою «Iron Dome»

Заміжня Оля Цибульська роздяглася і бовкнула зайве: "Я була б не киця..."

Європейські платіжки за газ порівняли з українськими: "Ледь не залишаємося голодними...."

Показати ще

Ці “бульбашки” випромінюють світло у вигляді рентгенівського, оптичного і радіовипромінювання, що робить їх видимими для телескопів NASA. Звичайно ж, вони смертельно небезпечні для людини. І все ж, в NASA припускають, що вони з'явилися з-за чорної діри, або ж з-за зірок. У будь-якому випадку, вченим доведеться вивчити детальніше ці два космічні тіла.

У мережі з'явилося відео, яке пояснює принцип існування таких рідкісних космічних тіл величезних масштабів.

Нагадаємо, що ОС Windows Lite, яка прийде на заміну провальною Windows 10, навчитися працювати навіть на гнучких смартфонах. Судячи з усього, компанія хоче зробити цілу екосистему електронних пристроїв, в яку будуть входити як смартфони і планшети, так і комп'ютери. Втім, вихід нової ОС запланований на 2020 рік, так що залишилося трохи почекати.

Раніше Знай.uа повідомляв про те, що Meizu Zero за $1300 так і не з'явиться на прилавках. Повідомляється, що компанія не зібрала необхідну кількість коштів, щоб випустити смартфон на ринок. Втім, публіка просто не готова до таких революційним смартфонів, які позбавилися від кнопок, роз'єм для зарядки і навушників, і навіть динаміків.

Знай.uа писав, що компанія Apple планує поліпшити захист від води в нових iPhone 2019 року. Тепер смартфони зможуть працювати навіть під водою, точно реагуючи на торкання людини по екрану.