Одним з перших професійних дослідників інопланетних явищ і прибульців був американець Альберт К. Бендер (1921-2016). За свою багаторічну роботу він встиг увійти в трійку найвпливовіших уфологів в 50-60-х роках минулого століття.

Феноменом НЛО Бендер захопився після Другої Світової, як відслужив у ВПС США. Більш того, Бендер був першим, хто збирав і намагався систематизувати випадки візитів Людей в чорному.

Він також створив перше велике суспільство уфологів - міжнародне бюро Літаючих тарілок - International Flying Saucer Bureau (IFSB).

У 1962 році уфолог став популярний, випустивши книгу "Flying Saucers and the Three Men", але до цього він відкрив свій уфологічний журнал Space Review.

Однак, його діяльність подобалася не всім. Пізно вночі в березні 1953 року в його оселю наскочили чоловіки в чорних костюмах, Бендер навіть не встиг встати з ліжка.

Це були типові представники Людей в Чорному, про які він раніше чув лише від наляканих очевидців. У них були блискучі очі, бліда шкіра і класичні чорні костюми з чорними черевиками і білою сорочкою.

Вони підійшли майже впритул, уфолог різко відчув себе хворим і слабким.

Як розповідав учений, відчуття було ніби у хворого на діабет, який пропустив сніданок, обід і вечерю. Його також оповив озноб і він почав дрібно тремтіти від холоду. Нарешті, Бендер отримав телепатичне послання.

Вони вимагали, щоб він більше не ліз до теми НЛО інакше станеться щось погане. Після чого вони повернулися й пішли. Бендер сприйняв всерйоз їх загрози, однак вивчення НЛО вже встигло стати для нього сенсом життя, і він не міг кинути. Він продовжив роботу.

Незабаром Люди в чорному знову відвідали його і знову при їх візиті Бендер відчув себе болісно слабким і змученим. Вони немов витягали з нього життєву енергію, причому значно більше, ніж у перший візит. Після другого візиту у нього розболівся шлунок, немов при виразці, і щодня траплялися мігрені.

Бендер також зауважив, що з кожним візитом очі у Людей в чорному блищали яскравіше і загрозливіше. Але він знову не послухався і тоді вони прийшли до нього в третій раз, і тепер Бендер відчув себе зовсім хворим. Після третього візиту Бендер почав сильно худнути і у нього почалися проблеми із зором або психікою, йому стало здаватися, що Люди в чорному переслідують його навіть на вулицях міста.

За словами Бендера, він бачив Людей в чорному в кожному затіненому закутку, а тим часом проблеми зі шлунком погіршувалися. І тепер уфолог не витримав. Він закрив свій журнал Space Review, закрив міжнародне бюро і вирішив відійти від вивчення НЛО.

Відразу після цього його здоров'я покращилося. Випущена в 1962 році книга була його останньою лебединою піснею, після чого аж до своєї смерті в 2016 році Бендер більше не торкався теми НЛО.

Нагадаємо, команда водолазів під назвою Ocean X Team занурилася на дно північної частини Балтійського моря для його вивчення. Несподівано для самих себе на глибині 87 метрів вони виявили таємничу височину круглої форми.

Як повідомляв портал "Знай.uа", прибульці блокують сигнали людства в глибокому космосі.

Також "Знай.uа" писав, уфолог знайшов НЛО, який приземлився на Землю мільйон років тому.