З того часу, як людство отримало можливість зазирнути за межі земної атмосфери і почали серйозно досліджувати космос, землян незмінно хвилювало одне й те ж питання: чи самотні ми у Всесвіті. Офіційна наука досі не дала однозначної відповіді на це питання – просто тому, що не має достатніх для цього підстав.

Однак, з кожного куточка Земної кулі приходять повідомлення і докази, що інопланетні цивілізації все ж існують.

Так два жителя штату Юта, США Сем Чортек і Джиммі Чаппі запустили над передмістям Бівера свій дрон, щоб зняти красиві природні види. Але коли вони стали дивитися вдома знятий матеріал, то помітили вкрай незвичайне явище. Автори запису надіслали свій ролик на паранормальний ютуб-канал з secureteam10, і його власник Тайлер Глекер говорить в захопленні, що це одна з найкращих і чітких відеозаписів НЛО, що він бачив.

Щось на великій швидкості і зробивши різкий поворот, пролетів зовсім поруч з дроном. Деякі оцінюють швидкість об'єкта в 400-500 миль в годину. Об'єкт виявилося неможливо ідентифікувати, він не має чітких обрисів і найбільше нагадує живий згусток хмарного речовини або щось на зразок вати.

Популярні новини зараз
Українців, які відкладали долари чи євро змусять сплатити штраф: 20% від суми Штрафу не буде, але заплатити доведеться більше: чим загрожує ігнорування повірки лічильника Уряд готує пенсіонерам несподіваний сюрприз: хто отримуватиме на 2 тисячі більше Душ стане справжньою розкішшю: українців змусять платити по 134 гривні за куб води
Показати ще

Як зазначають деякі користувачі мережі, це міг бути НЛО в "хмарі маскування". Білий об'єкт виникає по ліву сторону від дрона раптово, після чого піднімається на висоту, а потім здійснює різкий розворот на 90 градусів, при цьому видно як він згинається немов білий черв'як, і дуже швидко пролітає повз дрона.

Цей об'єкт рухається так швидко, що більш-менш розгледіти його можна лише уповільнивши відео.

На відео момент зі швидкісним НЛО дивіться з позначки 1.50 до 5.00.

Нагадаємо, НЛО помітили в небі над Амстердамом. Очевидці зняли, як білий трикутник плавно ширяє в небі серед хмар. За частки секунди об'єкт наче вибухає яскраво-жовтою спалахом і на величезній швидкості зникає, зробивши ривок вліво.

Як повідомляв портал "Знай.uа", житель Флориди став свідком незвичайного явища - сотні яскравих зірок переміщалися по небу. Кожна з них не була на своєму місці – всі вони плавно переміщалися по небу.

Також "Знай.uа" писав, в крихітному містечку побачили НЛО. Уфологи вважають, що прибульці активізувалися через досягнення людства по дослідженню космосу.