Управління перспективних дослідницьких проектів Міністерства оборони США в рамках програми GXV-T (Ground X-Vehicle Technologies) показало гусеничну стрічку, яка автоматично при їзді трансформується з трикутної форми в круглу. Відео армійського автомобіля з новими колесами показав Task & Purpose.

Винахід, вважають розробники, підвищить прохідність військової техніки у важкодоступній місцевості, оскільки дозволить поєднувати можливості звичайного колеса і гусеничної стрічки.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", у французького арт-художника Бенедетто Буфаліно завжди є ідеї цікавіше, ніж просто спустити мотлох на смітник. Приміром, модифікувати старий автомобіль, перетворивши його в піч для піци.

Популярні новини зараз
Почекайте з покупками: виплати пенсій затримають "Нафтогаз" попередив усіх: потрібно встигнути до 25 квітня Українцям видають 3600 грн на місяць: виплата тимчасова, варто поспішати Як в інших країнах звикли підтирати попу і чому на нас дивляться, як на дурнів: вся справа в культурі
Показати ще

У широкоспеціальному портфоліо французького дизайнера вже є автомобіль-вуличний ліхтар, машина, перетворена в громадську лавку, і навіть в корт для великого тенісу.

До цього він трансформував старі автомобілі в мангали, ванни з джакузі, а з поліцейського автомобіля робив курник.

Нагадаємо, через кілька хвилин після оренди спорткара Ferrari 458 жінка почала рух і не впоралася з керуванням. Громадянка Китаю врізалася в дорожнє огородження, спровокувавши серйозне ДТП з двома машинами.

Сідаючи за кермо нового спортивного автомобіля вона зізналася, що це її перша поїздка на Ferrari. Про це пишуть місцеві ЗМІ.

Зазначимо, український школяр Валентин Фречка, який отримав золото на "Олімпіаді геніїв" у США розповів про технології виготовлення паперу з опалого листя.

Як заявив він в інтерв'ю, його метод, на відміну від традиційного, має скорочену структурну схему. Таким чином він стає більш екологічним і економічно доцільним.

"Я почав цим займатися, почав отримувати результати і зрозумів, що треба перебиратися в лабораторію і працювати тут більш потужно. Таким чином, кожен день приходив після уроків, якщо це літо, то й кожен день. Залишався тут іноді до пізньої ночі", - розповів український вундеркінд Валентин.