В агентстві зазначили, що на той момент популяція налічувала 20 особин, але з тих пір чисельність тварин зросла в кілька разів.

Наукова експедиція Варшавського університету природничих наук, Інституту зоології імені Шмальгаузена НАН України, біосферного заповідника Асканія-Нова і Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідника ідентифікувала 48 коней Пржевальського в цьому районі.

Кінь Пржевальського - останній вид диких коней на Землі. У природному середовищі люди їх винищили в XX столітті. Вони внесені до Міжнародної Червоної книги як вид на межі зникнення.

Раніше "Знай.ua" писав про те, що Чорнобильська аварія - це без перебільшення наймасштабніша подібна катастрофа в історії людства. Приблизну історію цієї жахливої ​​події знає майже кожен.

Популярні новини зараз

Біля Туреччини потонув російський корабель з українцями на борту: є загиблі

23-річна дружина Венсана Касселя показала ідеальну фігуру і розповіла про розбите серце

Помер зірка серіалів і кіно, серце не витримало

Українцям показали, що не так із сучасним ЗНО: ваші діти втікатимуть на заробітки до Польщі

Показати ще

У ніч з 25 на 26 квітня 1986 року на запущеній в експлуатацію в 1977 році Чорнобильської атомної електростанції в декількох кілометрах від Прип'яті стався вибух, який зруйнував реактор четвертого енергоблоку.

Чорнобильська аварія забрала величезну кількість життів, а її наслідки були жахливими не тільки для України, але і практично для всього світу. Всі ви напевно чули про якісь цікаві факти, пов'язані з цим. Як мінімум про те, що зараз у зоні відчуження водяться жахливі мутанти, а безпосередньо у 4 енергоблоку ще гірше. Але більшість з подібних історій - це не більше, ніж легенди, які пишуть, заради клікабельності матеріалу.

З упевненістю можна сказати, що далеко не кожен знає, наскільки жахливими були наслідки Чорнобильської аварії. 50 мільйонів кюрі - саме така кількість радіації тоді потрапила в атмосферу. Щоб зрозуміти масштаб цього, ось невелике порівняння:

Ця сума дорівнює наслідкам вибухів 500 атомних бомб, які в 1945 році скинули американці на Хіросіму.