У квітні Землю наздожене магнітна буря. Щодо останніх чисел місяця, вчені заявили про можливі короткострокові бурі. Дослідники повідомили, що пікові показники припадуть на 12 квітня поточного року.

Геомагнітна ситуація з 1 по 10 квітня буде відносно спокійною. А з 11 по 15 очікуються невелика геомагнітна активність. У ці моменти Земля буде під впливом сонячного вітру. Ці явища тривають до декількох днів і викликають нестабільність в роботі супутників.

Нагадаємо, що група вчених з британських університетів заявила про те, що площа льодів навколо Антарктиди, стрімко руйнується через потоки теплої океанської води. Висновки дослідників опубліковані в журналі Nature Geoscience.

Популярні новини зараз
Пенсіонерів змусять повернути частину виплат державі Який стаж не зарахують до пенсії: роки роботи просто викинуть Долари можна продавати? Що буде з курсом в Україні після приходу Трампа Індексація пенсій у 2025 році буде не для всіх: хто опиниться за бортом підвищень
Показати ще

Результати досліджень учених були засновані на даних супутникових спостережень з 2010 по 2016 рік. Експерти досліджували антарктичні лінії налегания — межі льодовикового ложі, де перетинаються такі, що лежать на грунті, і плавучі частині льодовиків.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що колишній співробітник Геологічної служби США Ітан Троубрідж заявив про неминучий апокаліпсис, який настане через всесвітньо відомої планети Нібіру.

Відомо, що Ітан більше десяти років пропрацював в американському урядовому агентстві. За цей час йому вдалося дізнатися про неминучу катастрофу, яку потягне за собою наближення Нібіру до Землі. За його словами, цю інформацію ретельно засекречує.

Геолог переконаний в тому, що планета-гігант під дією величезної гравітації спровокує потужні землетруси і цунамі на Землі, з-за чого станеться кінець світу.

За словами Троубриджа, NASA знали про наближення небезпечної планети ще 30 років тому, проте вступили в змову разом з іншими державними органами, щоб приховати її існування.

Він стверджує, що ця інформація засекречена — документи фрагментовані, щоб фахівці, які з ними працюють, не могли зрозуміти цілі цієї інформації.