Група британських палеонтологів виявила, що перші рослини на планеті Земля з'явилися близько 500 млн років тому. Ці результати відрізняються від раніше зафіксованих з різницею в 100 млн років. Про це повідомляють ЗМІ.

Перші дерева виникли на Землі приблизно 400 млн років тому під час девонського періоду. Зовнішній вигляд рослин залишається нерозгаданим, відомо лише вигляд особливого типу відкладень того часу, в яких збереглися стовбури під землею.

Дослідник Дженніфер Морріс заявив, що з появою рослин на планеті відбулися зміни клімату і зовнішнього вигляду. При цьому кількість парникових газів в атмосфері зменшилася, а ерозія грунту прискорилася. Проведення подібних експериментів та їх результати повністю змінюють всім відому картину еволюції життя на планеті.

Виходячи з отриманих даних виявлено, що рослини і тварини одночасно покинули територію океану, а не по черзі, як вважали раніше. Також знахідка вказує, що глобальне похолодання сталося не в кам'яновугільному періоді, а набагато раніше.

Нагадаємо, критична кількість так званого космічного сміття зібралася на орбіті нашої планети. У найближчі кілька десятків років воно почне падати на Землю.

Популярні новини зараз
Головне за ніч 2 жовтня: "мобіки" путіна самознищилися, Тарас Цимбалюк на таблетках, а на Новий рік "Олів'є" не буде Головне за 1 жовтня: переведення годинників у неділю, ЗСУ в Криму та дата перемоги України, правда про розлучення Дорофєєвої і Дантеса Чи буде Україна переходити на зимовий час у жовтні: громадянам пояснили, чи зміниться щось у 2022 році Тоня Матвієнко зізналася, що вони з Арсеном Мірзояном бідують, не маючи грошей на життя: "У нас немає нічого"
Показати ще

Крім того, красиве відео полярного сяйва або Аврори Бореаліс виклали в інтернет співробітники обсерваторії на острові Сенья в Норвегії.

Дивіться сюжет про планети

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.uа", космос знову шокував вчених.