Ілон Маск не полишає своїх планів щодо колонізації Марсу і крок за кроком рухається до наміченої цілі.

На початку цього тижня Маск разом з іншими представниками SpaceX провели зустріч з провідними планетологами Землі, на якій обговорили плани глави корпорації створення на Марсі колонії землян. Космічний стартап попросив вчених "не афішувати" ці дискусії, повідомляє Space.com

Нагадаємо, ще у вересні 2016 року Ілон Маск розповів світові про свої масштабні плани щодо колонізації Марса, в рамках яких він планує створити надважку ракету і цілий флот з тисячі багаторазово використовуваних міжпланетних кораблів, які доставлять до кінця сторіччя на Марс близько мільйона людей. Головною метою цього процесу, за словами самого Маска, є створення незалежного від Землі і автономного міста-"мільйонника" на Марсі, яке буде забезпечувати саме себе всім необхідним для життя і буде повноцінним соціумом, що не поступається співтовариству людей на Землі.

Пізніше Маск опублікував в одному з рецензованих наукових журналів детальний опис планів з будівництва "флотилії" з важких ракет BFR. Ці ідеї викликали масу критики з боку наукового співтовариства, багато членів якого вважають ідеї підприємця занадто дорогими і фантастичними.

Нагадаємо, NASA вибрало перших будівельників житла для колоністів на Марсі.

На цьому тижні, як повідомляє Space.com, Маск і його найближчі помічники зустрілися з багатьма "скептиками" та прихильниками своїх ідей в стінах університету Колорадо в Боулдері, одного з провідних планетологічних дослідних центрів Землі. На цій зустрічі були присутні 60 провідних геологів, астробіологів і космічних інженерів, а також чиновники і представники НАСА.

Як повідомляє онлайн-видання Ars Technica, посилаючись на анонімних учасників цієї наради, представники SpaceX попросили вчених і чиновників "не афішувати" свою участь в подібних дискусіях, і не повідомляти пресі про те, що космічний стартап проводить подібні зустрічі.

За їхніми словами, ці обговорення були сфокусовані на двох речах - пристрої та можливості BFR, і розробка технологій, необхідних для створення повністю автономної колонії на Марсі.

Популярні новини зараз

Померла найнижча мама України: що було відомо про Марію Українець

З 1 жовтня зміняться тарифи на всі комунальні послуги: скільки заплатимо за опалення, газ і воду

Юрій Ткач з "Кварталу 95" мало не вибив око Євгену Кошовому через окуляри: "Вибачте"

Учасниця "Холостяка" пройшла у Фінал "Міс Україна-2021": не" Зайка", і не Анна Богдан

Показати ще

Нагадаємо, український учасник колонізації Марса розповів про місію і про те, що колоністам доведеться залишитись на Марсі до кінця свого життя.

Як повідомляв портал "Знай.ua", вчені знайшли на Марсі воду.

Також "Знай.ua" писав, що людство вичерпало всі біоресурси Землі на 2018 рік – з 1 серпня ми починаємо жити "в боргу" у нашої планети.