Дослідники з Інституту Макса Планка опублікували безліч відео, які зачаровують та на яких показано, як відбуваються різні біологічні процеси в організмі людини. За допомогою нової технології МРТ, яка створює рухомі зображення та анімацію в реальному часі, вчені з'ясували, як саме язик бере участь у процесі утворення людської мови.

Новий спосіб спостереження за органами тіла отримав назву FLASH2 — за допомогою нової технології вчені отримали можливість записувати відео з частотою до 100 кадрів в секунду функціонування всіх органів в тілі людини. При цьому вони знайшли спосіб значно збільшити швидкість отримання підсумкових даних — до декількох хвилин.

Візуалізація окремих біологічних процесів дозволить вченим набагато швидше з'ясовувати причини різних захворювань і швидше призначати необхідне лікування. Ніяких обмежень на процедуру не існує: візуалізація дозволяє проводити експрес-сканування будь-яких органів — від печінки і серця до нирок.

Нагадаємо, вчені з Ізраїлю, які представляють Єврейський університет в Єрусалимі, доводять, що можна дістати спогади людини після її смерті.

Детально ця робота ізраїльських дослідників описана в журналі New Scientist. За даними публікації, нейрофізіологи змогли встановити, що спогади формуються в семи визначених областях головного мозку - на цей процес впливають певні білки. Погляд на їх "відбиток" дозволяє визначити тип спогадів навіть після смерті людини, заявили автори незвичайного проекту.

Популярні новини зараз

Андрія Данилка помітили в Росії, але Вєрка Сердючка все заперечує: "Вчора в Сочі був"

Перша репетиція Go_A на "Євробаченні 2021" підняла Україну в топ-10 і опустила Росію

Арсен Мірзоян показав на кого схожа його маленька Ніна: "Як дві краплі"

Крадіжка століття приголомшила Київ: прощавай, квартира і 5 мільйонів

Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.uа", вчені з Єльського університету навчилися зберігати життя в мозку свині навіть окремо від її тіла. Про це головний редактор MIT Technology Review Нинад Сістан розповів у своїй доповіді.

Дослідники розробили замкнуту систему забезпечення життя мозку BrainEx, яка прокачує штучну кров через всі необхідні для існування органу ділянки. Експеримент проводили на 200 свиней, мозок без тіла за допомогою цієї системи жили до 36 годин.