Багато людей прокидаються в один і той же час кожну ніч, не надаючи цьому ніякого значення. Але не варто ігнорувати такі пробудження серед ночі, і ось чому.

У традиційній китайській медицині використовуються меридіани, на яких розташовані точки акупунктури і акупресури. Згідно з китайськими віруваннями, ці енергетичні меридіани пов'язані з часовою системою, яка поперемінно насичує енергією різні частини тіла. Тому, якщо ви прокидаєтеся вночі в різні години, це означає, що ваше тіло відчуває певні відчуття і сигналізує вам про конкретні фізичні чи емоційні проблеми. Вважається, що уві сні ми отримуємо повідомлення від Вищої Сили, які можуть багато розповісти про наш духовний шлях.

Пробудження між 21.00 та 23.00 – ознака стресу

Пробудження між 23.00 та 1.00 – ознака емоційного розчарування

Популярні новини зараз

Леся Нікітюк влаштувала вечірку з двома чоловіками відразу: на столі текіла і борщ

37-річна Полякова відрізала золоті локони: "Не повторювати!"

Ірина Федишин з нескінченними ногами затьмарила інших зірок: "Прем'єра"

Матерям 10 років, батькам-1: українці хочуть "накинути" стажу за виховання дітей

Показати ще

Згідно традиційної китайської медицини, це час активності жовчного міхура. Якщо ви прокидаєтеся в ці години, можливо, це говорить про емоційні розчарування, тому вам допоможуть позитивні мантри і вправи на самоприняття і прощення.

Пробудження між 1.00 і 3.00 – ознака гніву

Цей енергетичний меридіан пов'язаний з печінкою. Пробудження в цей проміжок ночі пов'язано з гнівом і надлишком енергії «ян». Щоб спокійно виспатися, пийте холодну воду і медитуйте.

Пробудження між 3.00 і 5.00 – ознака того, що до вас звертається вища сила

Цей часовий проміжок пов'язаний з легенями і почуттям смутку. Якщо ви прокидаєтеся в цей час, це може означати, що Вища Сила хоче направити вас до справжньої мети. Щоб знову заснути, використовуйте дихальні вправи і молитви.

Пробудження між 5.00 і 7.00 – ознака емоційних блоків

Цей проміжок часу енергетично пов'язаний з товстою кишкою. Якщо ви прокидаєтеся в цей час, імовірно, у вас виникли якісь емоційні блоки. Щоб заснути, потягніть м'язи або сходіть в туалет.

10 лайфхаків для міцного і здорового сну

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв про 5 способів прокидатися без будильника.