Вчені розглядають один сценарій, як найбільш ймовірний, що призведе до загибелі Блакитної планети. На думку дослідників, зіткнення з загадковою планетою Х буде неминучим для нас.

Зіткнення так званої Нібіру з Землею, прогнозоване на 16 серпня, не відбулося, проте експерти стверджують, що планета Х як і раніше загрожує всьому живому на нашій планеті.

Вчені відзначають, що людство в найближчому майбутньому чекає техногенна катастрофа. Крім того, зміна клімату і посилення глобального потепління може стати причиною самоліквідації планети. Група вчених склала прогноз щодо подальшого розвитку людства.

Передбачається, що саме зіткнення з Нібіру може стати порятунком для землян. Планета Х відкриє нові можливості людям для виживання. Після "зустрічі" з Планетою Х інопланетяни, які живуть на Нібіру, ​​перетворять всіх жителів Землі в рабів, припускають фахівці. Після цього людство почне нове існування разом з позаземними цивілізаціями.

Популярні новини зараз

Розлучену Аліну Гросу помітили в компанії 71-річного "байкера": "Знаю його 21 рік"

Осадча в білому засвітила пружні кульки: поки Горбунов в няньках

Дівчинка народила в 11 років від великого кохання: як склалася доля наймолодшої мами і трьох малюків

Злодії обчистили квартиру киянки, поки вона була на кухні - "Ви нас топите!"

Показати ще

Вчені сподіваються, що окупація буде "м'якою". Передбачається, що через деякий час люди зможуть сприйняти рекомендації прибульців як релігійні закони. Громадськість сприйняла думку групи вчених неоднозначно. Противники позиції експертів називають прихильників даної теорії "п'ятою колоною".

Дивіться: Це кінець. Яким він буде для Землі

Нагадаємо, на території гірського штату США Арізона уфологи зафіксували інопланетну активність, яка могла шокувати простих очевидців. Мисливці за НЛО зафіксували одразу три невпізнаних об'єкти в небі, які перебували в нерухомому стані. Повідомляється, що інцидент стався в місті Кінгман 18 серпня 2018 року. Теоретики змови запропонували свою дивну теорію, яка гласить, що прибульці готуються атакувати землян, а тому весь час стежать за життям на нашій планеті.

Як повідомляв раніше "Знай.ua", всесвітньо відомий британський вчений Ісак Ньютон за життя повідомляв, що кінець світу трапиться в 2060 році. Фізик і математик в своїх розрахунках про Армагеддон шукав відповіді в Біблії. При цьому під Кінцем світу він мав на увазі не знищення всього живого на планеті, а початок нового етапу на Землі.

Також "Знай.ua" писав, що з'явилися нові ефектні фото погодного Армагеддону в столиці.