Всесвітньо відомий британський вчений Ісак Ньютон за життя повідомляв, що кінець світу трапиться в 2060 році.

Про це повідомляє Liverpool Echo.

Фізик і математик в своїх розрахунках про Армагеддон шукав відповіді в Біблії. При цьому під Кінцем світу він мав на увазі не знищення всього живого на планеті, а початок нового етапу на Землі.

Ньютон припустив, що сам Ісус Христос в 2060 році повернеться до людей і буде правити 1000 років.

Відзначимо, що раніше американські вчені з Массачусетського університету повідомляли, що кінець світу прийде на 40-е роки XXI століття. Точкою відліку вони заявили 2020 рік. Причиною Апокаліпсису стануть забруднення екології, перенаселеності планети, а також відсутність необхідних ресурсів.

Разом з тим варто відзначити, що раніше астрологи і провісники повідомляють про те, що планета, яка знищить Землю, вже видна на небі неозброєним поглядом. Готуватися до гіршого варто вже в жовтні.

Популярні новини зараз

Настя Каменських і Потап відпочивають з мамами: як виглядають свекруха і теща подружжя

Юля "Зайка" зважилася на перше побачення після "Холостяка": "Хочу"

Розлучена Slavia дісталася до великої сцени: "націлилася" на успіх Дзідзьо

Палає найбільше на планеті звалище шин: загрожує катастрофою для усього світу

Показати ще

Деякі вчені із США переконані, що незабаром загадкова планета Нібіру знищить Землю. При цьому неминучу загибель люди вже можуть побачити на небосхилі.

Вчені-астрономи заперечують те, що планета Нібіру принесе землянам кінець світу. Крім цього, експерти запевняють людство, що ніякої загрози з космосу не існує, а версії про якусь Нібіру – лише домисли.

Більше того вчені зазначають, що провідні вчені та уряди просто приховують від всього людства реальний стан справ для того що не викликати паніку серед населення.

Наразі вже відомо, що Нібіру критично близько знаходиться поблизу Землі, що вже загрожує людсту, адже планета-гігант має величезне гравітаційне поле.

За словами Ітона Троубриджа, який раніше працював в Геологічному відомстві Сполучених Штатів, недавній землетрус, також як і вулканічні виверження на Гаваях і в Балі, безпосередньо пов'язані з рухом такого величезного космічного об'єкта, як планета Нібіру. Адже її розміри за різними підрахунками в 10, а то і в 30 разів перевищують земні.

Більше того астрологи навіть назвали найнебезпечнішу точку на Землі, звідки може початись апокаліпсис. Так, на їхню думку це супервулкан Йеллоустоун, розташованого в однойменному парку на території Північної Америки. Якщо почнеться його виверження, загине не лише Північна Америка, нависне загроза загибелі і над усією планетою.

Крім того деякі експерти відзначають, що у свій минулий візит, який відбувся близько 3600 земник років назад планета Нібіру пролетіла повз Марс, після чого його поверхня перетворилась на пустелю.

Без паніки! Це апокаліпсис

Нагадаємо, з'явилися нові ефектні фото погодного Армагеддону в столиці.

Як повідомляв "Знай.ua", астронавт NASA показав дивовижні знімки Чорного моря.

Також "Знай.ua" писав, що вчені більше не приховують правди, ви будете шоковані.