Парковку інопланетян знайшли в пустелі Перу

поділитись
Гігантські розміри малюнків - щоб інопланетяни могли побачити їх з космосу

Вчені припустили, що загадкові гігантські білі кола та візерунки в пустелі Перу хтось створив спеціально, щоб привернути інопланетян.

Про свої дослідження розповіли науковці, що займалися вивченням знаменитий геогліфів Наска, - пише "Vladtime".

Вважається, що таємничі білі лінії і гігантські візерунки в пустелі Перу були зроблені ще в 500 роках до нашої ери. Однак згідно нової теорії, знамениті геогліфи Наска в Перу були створені для залучення древніх інопланетян.

Серія геогліфів, великих малюнків на землі невідомого походження, зображують безліч різних тварин і істот, таких як риба, мавпи і навіть людиноподібні фігури.

Дані візерунки розташовані в 400 км на південь від столиці Перу, і, як вважають експерти, були намальовані цивілізацією Наска, населяла Перу приблизно з 500 до 200 г. до н.е. Згідно з новою теорією вчених, проекти в пустелі перу з масштабними візерунками на землі були створені людьми для залучення інопланетян. Вчені пояснили також і гігантські розміри малюнків - щоб інопланетяни могли побачити їх з космосу. Отже, лінії Наска не мають позаземного походження і були намальовані людьми.

Сліди жертвоприношення на Червоній планеті

 

Один з дослідників позаземних артефактів блогер Mars Alive виявив на знімках NASA щось жахливе. Він запевняє, що на одному фото з Марса насправді зображений прибулець, принесений у жертву. Про це він повідомив у власному мікроблозі.

Дивіться: загадкові та дивовижні кола на полях. Чиїх це рук справа?

Як повідомляв раніше портал "Знай.ua", вчені пояснили, як з'являються загадкові кола на полях у різних країнах світу. І справа тут зовсім не в інопланетянах.

Також ми писали про те, що вчені виявили нову ознаку позаземного життя. Співробітники Каліфорнійського університету з'ясували, що за особливостями зміни сезонів на экзопланетах, яку гіпотетично можна спостерігати з допомогою потужних космічних телескопів, можна визначити ознаки існування інопланетного життя.

Автор матеріалу: 
Ирина Дождева
Теги: 
інопланетяни, кола на полях, дослідження
Професор Зільбер зміг пояснити, чому люди так часто помирають зранку
0
0
04:10 14.08.2018
Вчені вирахували, як швидко тіло людини покидає життя
0
0
01:37 13.08.2018
Вчені виявили фрагмент кістки доісторичної великої тварини
0
0
23:21 12.08.2018
Сонце впливає на сексуальну активність чоловіків
0
0
21:19 12.08.2018
Вчені також пояснили світіння черв'яків з таємничого регіону
0
0
19:31 12.08.2018