Міжнародна група вчених з Американського онкологічного товариства провела серію досліджень аби з'ясувати, наскільки сильно шкодить пасивне куріння дитячому організму. Дим, який утворюється в процесі тютюнового горіння, виділяє понад 4 000 речовин хімічних сполук, найнебезпечніші з них - нікотин, чадний газ, смоли, солі важких металів і залишкові речовини, що виникли при згорянні.

Як повідомляє портал Рoliteka, більше 40 з'єднань провокують різні онкологічні захворювання. Крім нікотину, що викликає залежність, в організм потрапляє величезна кількість шкідливої ​​хімії. Причому це відбувається не тільки під час активного, але і пасивного куріння. Найчастіше пасивними курцями стають діти, чиї батьки самі курять.По всьому світу набирає популярність система "heat not burn", яка відрізняється від звичайного куріння тим, що тютюн нагрівається, а не згоряє. Багатьом здається, що це робить його менш небезпечним, але це далеко не так. Черговий міф на своїй сторінці в Facebook взялася руйнувати в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун.

Так, вчені провели дослідження, в якому взяли участь 70 900 осіб. Добровольців розпитали про їхню схильність паління протягом всього життя, а потім протягом наступних 22 років відстежували стан їхнього здоров'я.

Популярні новини зараз
Захисник Маріуполя попрощався з "Азовсталлю" і звернувся до всієї України: "Ну, ось і все. Місце моєї смерті і життя" Головне за ніч: Зеленський - зять путіна, державний переворот в росії й термінове звернення Азову Kalush після перемоги на "Євробаченні" вдруге підкорив серця українок своїми почуттями до дівчини: "Цей закоханий погляд" Що попросив чоловік на вечерю перед стратою - найдивніше бажання в історії
Показати ще

Автори проекту впевнені, що пасивне куріння в дитячому віці "додає сім смертей на кожні 100 000" серед дорослих некурців, що вмирають щорічно від онкології, найчастіше раку легенів. Про результати багаторічної наукової роботи дослідники написали в статті американського журналу профілактичної медицини.Нагадаємо, гомеопатія абсолютно неефективна, більш того, на думку Уляни Супрун, в деяких випадках лікування гомеопатичними засобами небезпечно для життя.

Як повідомляв портал "Знай.uа", щоб продовжити своє життя на три роки достатньо всього лише щодня присвячувати 5-10 хвилин бігу.

Також "Знай.uа" писав, нітрати в невеликих кількостях є не тільки в кавунах, але і в овочах і фруктах, у воді і навіть в організмі людини.