Вчені довели наявність життя на краю всесвіту

поділитись
Прибульці існують!

Група американських вчених провели унікальне лабораторне дослідження, яке показало, що на найвіддаленіших экзопланетах існує ймовірність інопланетного життя. Результати дослідження були опубліковані в науковому виданні Nature Astronomy.

 

 

Професор планетарних наук Університету Джонса Хопкінса Сара Херст і її колеги нещодавно провели лабораторне дослідження, яке змоделювало атмосферу на віддалених экзопланетах. Не секрет, що навіть найпотужніші телескопи не здатні точно визначити наявність інопланетного життя через космічний туман, а це означає, що вчені можуть пройти повз планети з живими організмами.

 

 

Дослідження Хьорст показав, що в атмосфері віддалених екзопланет присутні необхідні для життя гази, а саме двоокис вуглецю, водень і гелій, також гелій, окис вуглецю, метан і азот. Таким чином Херст стверджує, що життя у Всесвіті існує.

 

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що страшна правда відкрилася з приводу природного супутника Землі - виявляється, там розташована база інопланетян.

 

Про це розповів журналістам уфолог Streetcap1, посилаючись на Джона Ліра, бышего співробітника ЦРУ США. Як з'ясувалося, на поверхні Місяця вже давно виявлений вхід в підземний бункер, де проживає безліч гуманоїдів інопланетного походження.

 

 

Під поверхнею Місяця є величезна кількість тунелів, що з'єднують приміщення, де прибульці живуть, працюють і спостерігають за Землею. У тому числі, там присутні лабораторії, де гуманоїди проводять експерименти над людьми і земними тваринами.

 

Про те, що така теорія їммає право на життя, можуть говорити численні спалахи на поверхні Місяця, протягом ряду років фиксировавшиеся астрономами. А також гравітаційні аномалії на супутнику нашої планети.

Автор матеріалу: 
Николай Олефиренко
Теги: 
вчені, розробка, дослідження
Це сама дивна планета в нашій галактиці
0
0
16:15 18.07.2018
Компанія дивує світ незвичайними реениями
0
0
14:10 18.07.2018
"Це дослідження показує, що алмаз, ймовірно, не такий вже і екзотичний мінерал"
0
0
20:12 17.07.2018
Виявляється, кухня древнього людини теж була різноманітною
0
0
19:47 17.07.2018