Вогняна куля з написом Made in China обрушиться на Землю

поділитись
Доведеться носити з собою парасольку

Фахівці сходяться на думці, що велика частина "Тяньгун-1" у будь-якому випадку згорить в атмосфері. Некерована китайська орбітальна станція "Тяньгун-1", найімовірніше, увійде у щільні шари атмосфери і впаде на Землю 31 березня та 1 квітня.

 

Математичні аналізи не дають зрозуміти точно, коли і де впаде на Землю космічна станція. Незважаючи на те, що швидкість станції відома, тому зробити точні вимірювання неможливо зробити. Передбачити місце падіння ще складніше із-за того, що "Тяньгун-1" робить кілька обертів навколо Землі кожні добу, тому навіть різниця у кілька десятків хвилин дає дуже великий розкид координат.

 

 

Останні розрахунки незалежної дослідницької організації The Aerospace Corporation показали, що найбільш вірогідним днем падіння станції буде 1 квітня. Проте, дослідники допускають похибку плюс-мінус чотири дні. Найбільш ймовірним місцем падіння, виходячи з поточної орбіти "Тяньгун-1", фахівці назвали невелику область в районі 42-43 градусів північної чи південної широти. Іншими словами, він може впасти на такі міста як Нью-Йорк, Барселона, Рим, Сочі, Владивосток.

 

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що Ілон Маск, засновник компанії SpaceX, повідав журналістам про намір запустити власну комедійне шоу. До загальної згоди підприємцю вдалося прийти з представниками агентства сатиричних новин The Orion.

 

 

За даними джерел, Ілону Маску вдалося переконати партнерів" в тому, що камеді-шоу, створене з його подачі, згодом буде мати успіх. Спілкуючись з журналістами, глава Tesla зізнався, що гумористичне спрямування, це саме те, чого слід було очікувати відразу після автомобілебудування та освоєння просторів космосу.

Автор матеріалу: 
Николай Олефиренко
Теги: 
вчені, розробка, дослідження
Вчені розповіли, скільки потрібно сміятися, щоб жити довше
0
0
06:21 19.07.2018
Це сама дивна планета в нашій галактиці
0
0
16:15 18.07.2018
Компанія дивує світ незвичайними реениями
0
0
14:10 18.07.2018
"Це дослідження показує, що алмаз, ймовірно, не такий вже і екзотичний мінерал"
0
0
20:12 17.07.2018