Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
Підписатися
У дослідженні взяли участь 6 640 людей, 2 487 з них стверджували, що пам'ятають себе з двох років, а 893 – до року.
За словами науковців, людині розповідають будь-який випадок з її життя і вона починає уявляти, як це було. Потім розповідь накладається на реальні спогади і формується вигадана пам'ять.
Попри те, що всі спогади до трьох років – лиш гра уява, правдивими їх вважають 40% людей.
Раніше "Знай.ua" писав про те, що американські вчені в ході досліджень і експериментів назвали предмети, які здатні негативно вплинути на розвиток мозку дитини. Причиною цього можуть бути фталати, пише The Daily Mail. Вони міститися в пластикових харчових контейнерах і парфумах.
Експеримент, зокрема, проводили на тваринах. Вагітним і годуючим самкам мишей давали печиво з фталатами. Після того, як потомство зросло, вчені проаналізували їх мозок. Дослідники підрахували нейрони і синапси (місця зв'язки нейронів) в префронтальній корі головного мозку. Ця зона пов'язана з плануванням, контролем імпульсів.
Виявилося, що у тварин, які під час вагітності мали контакт з фталатами, було менше число нейронів і синапсів. Проте вчені запевняють, що повністю уникнути контакту з кислотою практично неможливо.
Британські вчені, спираючись на дослідження і статистичні дані запевняють, що у світі набагато більше жінок-інтелектуалок, ніж чоловіків. Само собою, більшість розумних жінок примхливі у своєму виборі супутника життя і хочуть бачити поряд з собою інтелектуалів для подальшого створення сім'ї і народження спадкоємців.
Нагадуємо також про те, що лікарі розвінчали головні міфи про вагітність. Існує багато міфів про куріння під час вагітності, які деякі дівчата використовують як виправдання своєму небажанню позбавлятися від цієї згубної звички.