На думку експертів через свою доступність нові ліки, відомі по назвою Aimovig, "змінять спосіб лікування мігрені". Однак поки неясно, чи буде препарат доступний за межами США, пише Daily Mail.

Засіб у вигляді ін'єкції вводиться 1 раз на місяць і блокує білок CGRP, зміст якого підвищено у людей, що страждають на мігрень.

На відміну від існуючих методів лікування, які знижують рівні CGRP, Aimovig, який проводиться фармацевтами Amgen і Novartis, не викликає побічних ефектів, таких як збільшення ваги, сексуальна дисфункція і сухість у роті.

Популярні новини зараз

Чоловік 72-річної Алли Пугачової показав своє "сонечко": "Молодша за Галкіна"

Закоханий Дантес розтанув перед Дорофєєвою в міні-бікіні: "Рецепт кайфового дня"

Юля Зайка показала, ким замінила Холостяка Заливака: "Ми пара?"

Юля "Зайка" розповіла про інтим з Мішею Заливако на Холостяку

Показати ще

Попередні дослідження показують, що побічні ефекти при прийомі мігрені часто гірше самих головних болів, і до 86% пацієнтів припиняють лікування протягом року.

Як відомо, тільки в США від мігрені регулярно страждають близько 37 мільйонів чоловік.

Нагадаємо, раніше медики назвали нову причину появи мігрені.

Раніше «Знай. uа» писав про те, що вчені провели ряд досліджень. Вони були присвячені виявленню природи мігрені і виявили те, чого не очікували. Як виявилося, північний клімат здатний прямим чином впливати на розвиток мігрені.

Обширні дослідження виявили схильність до мігрені у жителів країн Північної Європи. Виявилося, що всьому виною певний ген. Наявність цього особливого гена дослідники спостерігали лише у жителів північних регіонів. І ось чому.

У жителів країн Північної Європи знайшли ген, який відповідає за роботу холодового рецептора. Ця особливість організму раніше допомогла європейцям не просто вижити, але й пристосуватися до холодного клімату. А ось мігрень, як виявилося, є побічним ефектом цього.

Також вчені визначили, що існує два види холодового рецептора. При цьому кожен з них поширений на своїй території. Області, на яких їх знайшли абсолютно різні.

"Старий" варіант холодового рецептора був виявлений в організмах тварин-приматів. Він зустрічається в Африці. Новий, в свою чергу, виник в результаті мутацій. Він поширений на території Європи. Другий ген був знайдений у 88% фінів і 5% нігерійців.

Дослідники вважають, що новий варіант гена зародився ще до виходу людей з африканського континенту, але при цьому він залишився лише у населення холодних районів.