Скандальна російська співачка, телеведуча, а віднедавна підприємець Ольга Бузова обожнює всіляко привертати до себе увагу на сторінці в Instagram. На аккаунт Бузової підписані майже 14 мільйонів користувачів, але їй цього мало і для залучення нових підписників Оля оголосила черговий конкурс.

Артистка виклала нове відео в своєму Instagram, на якому вона виконує пісню наживо, при цьому ще пританцьовує і крутить попою. Ні для кого не секрет, що Бузова часто співає під фонограму, а коли вона робить це вживу, то відразу стає зрозуміло, що співочий талант у Олі кульгає. Це відео не стало винятком.

View this post on Instagram

Смотрю ваши сторис и видео, в которых вы меня отмечаете 🤗😘 Как же приятно, что треки с моего нового альбома #принимайменя так вам нравятся 💋❤ Песня #посердцу сейчас возглавляет iTunes, как и альбом стоит на первом месте в России, и не только ☄️🙌🏻🙌🏻🙌🏻 Традиционно устраиваю конкурс, по итогам которого, лучшие окажутся у меня на странице... а победители получат ценные призы от моего бренда @olgabuzova_design 😜🤗 Записывайте каверы и снимайте свои версии клипов на вашу любимую песню из моего альбома #принимайменя и публикуйте с хэштегом #принимайменя_cover 🙌🏻❤️ а уже 1 ноября я лично выберу лучших 😌 Спасибо вам за вашу любовь ❤️

A post shared by Ольга Бузова (@buzova86) on

"Дивлюся ваші сторіс і відео, в яких ви мене відзначаєте. Як же приємно, що треки з мого нового альбому #принимайменя так вам подобаються. Традиційно влаштовую конкурс, за підсумками якого кращі опиняться у мене на сторінці... а переможці отримають цінні призи від мого бренду. Записуйте кавери і знімайте свої версії кліпів на вашу улюблену пісню з мого альбому і публікуйте з хештегом #принимайменя_cover. А вже 1 листопада я особисто виберу кращих. Спасибі вам за вашу любов", - написала Бузова у підписі до відео.

Шанувальники співачки не залишилися байдужими і почали коментувати публікацію зірки.

"По моєму, так монотонні, нудні пісні. При чому навіть слів на слух не розібрати", "Оль, ти така ніжна, тендітна, в твоєму виконанні ця пісня просто вогонь. Не сумуй тільки, любимо тебе дуже", "Голосу взагалі немає. Яка ви в жопу співачка", "Оля навіщо ви носите ці кроси? Вони чмошно якось виглядають на нозі", "Класно! Дуже подобається пісня", "Я з розуму сходжу теж, але тільки від жаху. Де тут спів взагалі? Його немає".

View this post on Instagram

Репетиции идут полным ходом 🎤 Мои хорошие, учим тексты!!!! 😌( себе тоже говорю это 🤣🤣🤣в конце 1 куплета перепутала слова со второго куплета 🤦🏻‍♀️ ) 18 ноября будем петь вместе в Крокусе 🙌🏻 Этот ритм заполняет всё. Пьём напитки, ночь меняется. Колоритно говорит мне, но: "О-о-о, у, о-о-о!" Снова ритм заполняет всё. Нами движет чувство до сих пор. Снова близость, как же глупо всё по новой, но… Эти мокрые губы... Я сама, как не своя! И на голову мою - ну, зачем твои мне мокрые губы!? Ты запутал вновь меня, и на голову мою Ну зачем - скажи мне это? Ну зачем опять! ?????? #губы

A post shared by Ольга Бузова (@buzova86) on

Нагадаємо, Бузова хотіла стати ангелом, але жест демона її видав.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що від Бузової наречений втік, прихопивши 2 мільйони.

Також портал "Знай.uа" писав, що Бузова шокувала результатами пластичної хірургії.