Не так давно відома російська гумористка і колишня дружина Євгена Петросяна Олена Степаненко скасувала свій концерт, який повинен був пройти в Брянську (Росія). Як відзначають представники Степаненко, цей факт пов'язаний із погіршенням фізичного самопочуття артистки.

При цьому експерти висловили свою версію з цього приводу. Як з'ясувалося, справа зовсім не в самопочутті гумористи. На їхню думку, кар'єру Олени Степаненко поступово руйнує скандальне розлучення з чоловіком Євгеном Петросяном.

Євген Петросян та Олена Степаненко

Зараз багато фахівців стверджують, що Олена Григорівна не має свого сайту і не веде сторінку в соціальних мережах, тому їй ніде рекламувати свої концерти. Якщо глядач запланує відвідати виступ гумористки, він не зможе знайти рекламу її концертів у мережі – пошуковик на запит почне видавати оголошення про концерти Євгена Петросяна.

Варто також зазначити, що під час подружнього життя з Петросяном і спільної роботи з ним Степаненко не відволікалася на рекламу виступів і не займалася цією роботою. Тепер же це тільки допомогло Євгену Петросяну, який «відбирає хліб» у колишньої дружини.

Крім того, скандальна репутація гумористи, яку вона заробила після звернення до суду, поставила хрест на її кар'єрі.

Нагадаємо, що Олена Степаненко, яка нещодавно зі скандалом розлучалася з Євгеном Петросяном, знайшла собі нового чоловіка. Нова пасія Степаненко - спортсмен і випускник Щепкінського училища, актор Ігор Христенко.

Як повідомляв портал Знай.uа, причиною розриву Петросяна і Степаненко став багаторічний зв'язок 73-річного гумориста з його 29-річною особистою асистенткою Тетяною Брухуновою, підтверджують джерела близькі до відомих коміків.

Також портал Знай.uа писав, що гуморист Євген Петросян виклав у свій профіль в Instagram нове фото, і підписав його, розповівши про пригріту на шиї змію. На старій чорно-білій фотографії він стоїть з усмішкою на обличчі, а його шию обвиває змія.