Скандальна російська балерина Анастасія Волочкова всіляко привертає увагу до своєї персони на сторінці в Instagram. Нещодавно знаменитість без наращеного волосся показала, як пришиває стрічки до пуантів і вирішила в черговий раз розповісти шанувальникам, що танцювати - це важко. Звичайно ж, артистка позувала у футболці з написом "мені можна все" і похвалилася, що ще і вміє вишивати хрестиком. 

"На дозвіллі...😊", - підписала кадр Волочкова, додавши безліч хештегів. За 13 годин відео набрало 53 тис. переглядів, а от коментарі Анастасія закрила, адже відразу зрозуміла, що стане жертвою критики.

View this post on Instagram

Единственный дистрибьютер и поставщик по России лучших американских пуант фирмы @gaynorminden -это питерская компания «Возрождение». @theater_decor 💃🏼 У меня именная колодка. И я, заказала на 10 пар больше моих пуант на случай, если кто-то из поклонников захочет их приобрести. Возможно, как сувенир с автографом.😉 Обращайтесь по тел: 89852233000 Сергей.🌺 #анастасияволочкова #волочкова #балет #россия #я #любовь #радость #цветы #счастье #мы #осень #творчество #volochkova #instagood #be #love #me #enjoy #best #good #пуанты #возрождение

A post shared by Анастасия Волочкова (@volochkova_art) on

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Анастасія Волочкова провела свою дочку Аріадну в сьомий клас. Наряд для цього артистка вибрала як зазвичай шокуючий: квітчасту сукню з величезним розрізом на нозі. 

Також знаменитість вирішила пробігтися по храмах. Вбрання знаменитість обрала у своєму стилі: квітчастеньке і з глибоким декольте. 

А ще Волочкова під кінець літа згадала, що у неї є дочка. А ще новий кінь. Так що вона вирішила приділити час відразу двом.