Скандальна російська балерина Анастасія Волочкова всіляко привертає увагу до своєї персони на сторінці в Instagram. Здається, всі пыдписники вже звикли до не завжди доречних, а іноді і відверто дивних витівок знаменитості. Однак, Волочкова продовжує дивувати. Частіше неприємно. І цей раз не став винятком.

Ні для кого не секрет, що Анастасія Волочкова дуже часто займається рекламою у своєму акаунті. Більше того, як можна помітити з її сторінки, майже кожен пост – це реклама чогось. Вона вже рекламувала готелі, салони краси і навіть сантехніків та столярів. Цього разу Анастасія вирішила в черговий раз прорекламувати готель, в якому вона часто влаштовує свої фотосесії.

Так, на сторінці Волочкової в Instagram з'явилося фото, на якому вона позує в своєму улюбленому готелі у безглуздому вбранні. Анастасія, фотографуючись в приміщенні, одягла на себе світлу шубу. Все б нічого, але при цьому весь інший одяг на балерині – літній. На ній білі штани, футболка і незмінне взуття на височенному каблуці.

Шанувальники не оцінили старань Волочкової і назвали її образ абсолютно позбавленим смаку і навіть вульгарним.

"Нереальний несмак! Як вам це вдається?", "Я одягну все краще відразу. Я готова скинутися на стиліста для Анастасії", "Бідна жінка, якій доводиться барижити пуантами, щоб добути гроші на дешманский наряд. Настуся, скільки вам треба для нормального життя, я вам спонсора підгоню", "Паранджа – оптимальний вихід!", "Літній одяг і взуття з шубкою, дивно", "Шубу бачимо, але не сказано, що приїхали на Майбаху! А раптом хто забув", "Знову в готель за викликом привезли? Що ви постійно по готелях шастаете? Заробляєте?", - пишуть користувачі в коментарях до фото балерини.

View this post on Instagram

Единственный дистрибьютер и поставщик по России лучших американских пуант фирмы @gaynorminden -это питерская компания «Возрождение». @theater_decor 💃🏼 У меня именная колодка. И я, заказала на 10 пар больше моих пуант на случай, если кто-то из поклонников захочет их приобрести. Возможно, как сувенир с автографом.😉 Обращайтесь по тел: 89852233000 Сергей.🌺 #анастасияволочкова #волочкова #балет #россия #я #любовь #радость #цветы #счастье #мы #осень #творчество #volochkova #instagood #be #love #me #enjoy #best #good #пуанты #возрождение

A post shared by Анастасия Волочкова (@volochkova_art) on

Нагадаємо, промежина Волочкової схвилювала фанатів не на жарт.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що Волочкова спробувала заспівати, чим сильно налякала фанатів.

Також портал "Знай.uа" писав, що Анастасія Волочкова вивалила груди прямо в храмі.