Відома українська співачка Настя Каменських посіяла між своїми шанувальниками зерна жорстких суперечок. Вони проросли на грунті назви нового альбому виконавиці.

Каменських похвалилася новими фотографіями у Instagram.

Також українська красуня розповіла про своє щасливе досягнення — презентацію свого першого альбому і нового кліпу. Про це пише портал "Політека".

View this post on Instagram

Вчера состоялась презентация моего первого сольного альбома «No Komments» 📀 и официального клипа к песне #LOMALA 🎥 Это было незабываемо! 😍 Если и начинать новую главу своей жизни, то только так и только с вами. Дальше, будет ещё круче - я обещаю 💋 Спасибо всем друзьям и коллегам за то, что разделили со мной этот чудесный вечер ❤ Огромная благодарность любимым @gg_project @ludagolubitskaya @golubitskaya за непревзойденную организацию мероприятия. @vova_ostapchuk за настроение этого вечера! Ты нереально крутой🔥 За восхитительные декорации и атмосферу диких джунглей лучшей международной компании по флористике и декору @fiori_ua. Спасибо безумно вкусному и гостеприимному ресторану @alaskakyiv. А за сумасшедше красивые световые эффекты и техническую поддержку такого важного для меня мероприятия Alight LIGHTING & Technical Management и компании ASPRO

A post shared by NK | Nastia Kamenskykh (@kamenskux) on

"Вчора відбулася презентація першого сольного альбому «No Komments» та офіційного кліпу до пісні #LOMALA. Це було незабутньо! Якщо і починати нову главу свого життя, то тільки так і тільки з вами. Далі буде ще крутіше — я обіцяю. Дякую всім друзям і колегам за те, що розділили зі мною цей чудовий вечір Величезна подяка улюбленим @gg_project @ludagolubitskaya @golubitskya за досконалу організацію заходу. @vova_ostapchuk за настрій цього вечора! Ти нереально крутий…", — підписала знімок Каменських.

Проте саме назва сольника стала причиною запеклих суперечок прихильників. Вони побачили в назві те, що співачка так кинулася вивчати іспанську, що забула англійську.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що українська співачка Настя Каменських, яка зараз виступає під творчим псевдонімом NK, продовжує радувати шанувальників новими піснями і кліпами. Тільки нещодавно співачка презентувала свій новий кліп на пісню "Peligroso", яку вона заспівала іспанською мовою. До речі, цей кліп було знято в США, десь в джунглях.

Варто нагадати, що відома українська співачка Настя Каменських, яка виступає під псевдонімом NK, останнім часом кардинально змінила образ і добре схудла, чим і хвалиться на своїй сторінці в Instagram. Нещодавно знаменитість показала цікавий портретний знімок, однак деякі фанати зазначили, що артистка різко постаріла і трохи переборщила з ретушшю обличчя.

Нагадаємо, Каменських хотіла повернути молодість, але щось пішло не так.

Як повідомляв Знай.uа розпусну Каменських зловили зі шкіряним кінчиком біля рота.

Знай.uа писав, занадто тонка лінія купальника трохи не оконфузила Каменських.