Відома українська співачка Анна Седокова, яка зараз живе і працює в Росії, не може прожити і дня без нових знімків в Instagram. Нещодавно знаменитість потрапила у черговий скандал. Так, артистка виконала свій новий хіт наживо в шоу "Ночной Контакт", однак замість цього на її голос наклали фонограму.

View this post on Instagram

Сейчас будет пост кошмар, ребята. Давайте сначала и о главном - Я НИКОГДА НЕ РАБОТАЮ ПОД ФОНОГРАММУ ⛔️ На самых сложных площадках, я отчаянно сражаюсь за живой звук и достаточно успешно. Каково же было мое удивление, когда вдруг, в программе @nochnoikontakt , я вдруг увидела себя жестко поющей под фанеру. Я и, кажется, уже 7млн зрителей. Странно, ведь я пела вживую. Мы начали обрывать телефоны редакторам и режиссерам. На что нам первое сказали, что это все из за того, что мой DJ их подвёл, не выслал дорожку какую-то ( какую !) и вообще они до него звонили и не дозвонились и обвинили мою команду в непрофессионализме . Я попросила скриншоты недозвона, на что редактор прямо сказала - все ответы дам вам в понедельник, у меня сегодня воскресенье, я отдыхаю. Да я не против отдыха, даже чуть завидую. Просто попросила передать, что так нельзя и я очень хочу разобраться. Набрала ведущему, который был в шоке и через некоторое время мне переслали Сообщения от креативного продюсера в которых говорилось, что оказывается звукорежиссёр на площадке просто не записал мой голос и все весело, решили просто наложить плюсик на мое выступление и уйти в воскресенье. Не сказав нам ни слова... Своё мнение я выскажу на своей кухне. Это просто факты, но меня они не волнуют. Мне очень важно, чтобы вы знали, что я никогда вас не обманываю и не обману. Я пою всем сердцем и душою. Пою как умею, плохо или хорошо, судить тем, кто меня слушает, любит или не любит, но я пою вживую! И мне очень жаль, что так вышло .. Всем #ШАНТАРАМ

A post shared by ANNA SEDOKOVA (@annasedokova) on

"Зараз буде пост кошмар, рєбят. Давайте спочатку і про головне - Я НІКОЛИ НЕ ПРАЦЮЮ ПІД ФОНОГРАМУ ⛔️
На найскладніших майданчиках, я відчайдушно б'юся за живий звук і досить успішно. Яке ж було моє здивування, коли раптом, у програмі @nochnoikontakt , я побачила себе жорстко співаючою під фанеру. Я, здається, і вже 7млн глядачів. Дивно, адже я співала наживо. Ми почали обривати телефони редакторам і режисерам. На що нам перше сказали, що це все через те, що мій DJ їх підвів, не вислав доріжку якусь ( яку !) і взагалі вони до нього дзвонили і не додзвонилися і звинуватили мою команду в непрофесіоналізмі . Я попросила скріншоти недодзвону, на що редактор прямо сказала - всі відповіді дам вам в понеділок, у мене сьогодні неділя, я відпочиваю. Та я не проти відпочинку, навіть трохи заздрю. Просто попросила передати, що так не можна і я дуже хочу розібратися. Набрала ведучого, який був в шоці і через деякий час мені переслали повідомлення від креативного продюсера в яких говорилося, що виявляється звукорежисер на майданчику просто не записав мій голос і всі весело, вирішили просто накласти плюсик на мій виступ і піти в неділю. Не сказавши нам ні слова...Свою думку я висловлю на своїй кухні. Це просто факти, але мене вони не хвилюють. Мені дуже важливо, щоб ви знали, що я ніколи вас не обманюю і не обману. Я співаю всім серцем і душею. Співаю як вмію, добре чи погано, судити тим, хто мене слухає, любить чи не любить, але я співаю вживу! І мені дуже шкода, що так вийшло .. Всім #ШАНТАРАМ", - поскаржилася фанатам Седокова. Фоловери у свою чергу підтримали співачку, проте зазначили, що не одна вона співає пісні наживо.

Популярні новини зараз

Ніна Матвієнко приголомшила спогадами про дитинство і батьків: "Ненавиділа, говорила з могилами"

Не власник, а водій: копи розповіли водіям про нові правила на українських дорогах, готуйте документи

Скорочення літніх канікул в Україні: коли і скільки діти відпрацьовуватимуть скасовані іспити та пропущені уроки 

"ПриватБанк" закриває доступ до карток, клієнти обурюються: "Позбавили сім'ю коштів для проживання"

Показати ще

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Анна Седокова виклала дуже пікантну серію фото з маленьким сином Гектором, який вкусив її за п'яту точку.

Також знаменитість відпочивала в Туреччині і зізналася, що потім буде вільна тільки в листопаді. У артистки безліч планів: і концерти дати, і дітей в школу відвести.

А ще Седокова вирішила, що звичайного селфі буде мало, тому сексуально потерся об стіни, знявши це на відео.