Відома українська співачка Анна Седокова, яка зараз живе і працює в Росії, не може прожити і дня без нових знімків в Instagram. Нещодавно знаменитість похвалилася новим кліпом на пісню "Шантарам", режисером якого став Алан Бадоєв. Так, артистка розмістила коротенький уривок на своїй сторінці і зізналася, що на телебаченні такий відвертий кліп заборонили, тож тепер подивитися його можна буде тільки на Youtube-каналі.

View this post on Instagram

ШАНТАРАМ by @alanbadoev Все. В сети. Только там, потому что на телевидении уже его запретили. Полная версия доступна только у меня на канале, по ссылке в сториз и в профайле. И я не знаю, долго ли ещё будет доступна. Можно просто набирать #ШАНТАРАМ в #youtube . Спасибо, Алан, за возможность быть с тобой другой, но настоящей, ты не осуждаешь. Ты достаёшь то, что сидит так глубоко. Спасибо команде, для меня большая честь создавать вместе 🙏🏼 Режиссер Алан Бадоев - @аlanbadoev Оператор. Владимир Шкляревский - @nosdp Художник-постановщик Елена Гаджилова - @helengadjilova Стиль Энди Аникеев - @andy_anikeyev MUA Тамрико Левченко @tamriko_makeup Волосы Лера Горностай - @leragornostay Продюсеры Юлия Верткова-Пилунская @juliapilunska, Наталья Клыпа @natashaklipa Второй режиссёр - Яна Мазана @ianamazana Ассистент режиссера Петр Батанов - @peterbatanov @badoevteam_official #BADOEV2018 Я только что прочла в комментариях . Большая драма в маленьком видео...

A post shared by ANNA SEDOKOVA (@annasedokova) on

"ШАНТАРАМ by @alanbadoev Все. В мережі. Тільки там, тому що на телебаченні вже його заборонили. Повна версія доступна тільки у мене на каналі, по посиланню в сторіз і в профайлі. І я не знаю, чи довго ще буде доступна. Можна просто набирати #ШАНТАРАМ #youtube Спасибі, Алан, за можливість бути з тобою іншою, але справжньою, ти не засуджуєш. Ти дістаєш те, що сидить так глибоко. Спасибі команді, для мене велика честь створювати разом 🙏🏼", - подякувала всім Седокова. Фолловери не пройшли повз, однак їх думки розділилися: "Як це можна було заборонити? Це ж цілий фільм!!! Занурює так глибоко і змушує відчувати...", "Як на мене, все правильно, що заборонили, я б ще психолога відвідати порадила", "Ганнуся, це космос!!!! До глибини душі! Пісня та кліп настільки передає мій стан всередині зараз... так чесно, що так глибоко...❤️", "Ну моторошно, хоча щось в цьому є!...", "У кліпі:знову секс,жопа,цицьки..нічого нового...і Седокову знівечили,схожа на кіборга в цьому кліпі.а сама пісня дуже приємна👍".

Популярні новини зараз

Із Франківська може зникнути легендарний ринок, селяни лютують: "Де продати сало і молоко?"

51-річна Ірина Білик на "Масці" вразила українців зовнішністю: "Що з обличчям?"

Леся Нікітюк навчилася "керувати" чоловічою гідністю без штанів: "Коли дуже сумно"

Андрій Данилко не стримався й розцілував Олю Полякову нижче пояса: "Там дитинка"

Показати ще

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Анна Седокова виклала дуже пікантну серію фото з маленьким сином Гектором, який вкусив її за п'яту точку.

Також знаменитість відпочивала в Туреччині і зізналася, що потім буде вільна тільки в листопаді. У артистки безліч планів: і концерти дати, і дітей в школу відвести.

А ще Седокова вирішила, що звичайного селфі буде мало, тому сексуально потерся об стіни, знявши це на відео.