Відома українська співачка Анна Седокова, яка зараз живе і працює в Росії, не може прожити і дня без нових знімків в Instagram. Нещодавно знаменитість вирішила розповісти, як відбирає дівчат-танцівниць в свою команду. Так, артистка подякувала кожній учасниці, яка прийшла на кастинг і зізналася, що найголовніший фактор для неї - людяність.

View this post on Instagram

Когда меня спрашивают о моём секрете успеха ( простите за тривиальность ), я всегда говорю, что это сочетание качеств и на первом месте - это всегда человеческие. Безусловно, профессионализм, безусловно стремление и работоспособность. Яркая внешность, которая обращает на тебя внимание, но помогает пройти лишь первый уровень. Дальше долгий путь и важно на нем не быть 💩 .) Вот по таким принципам я и отбирала новых участников моей команды, вернее участниц. Я благодарна девочкам за то, что пришли на наш сложный кастинг квест, спасибо за добрые слова ❤ Я уверенна , что это только лишь начало! Дальше больше! А ещё больше видео и продолжение этого на моем официальном канале в YouTube и по прямой ссылке в сториз и в шапке профиля 👆🏻 😛 И спасибо моей самой профессиональной девочке хореографу - Маше Колотун @mariakolotun ❤️

A post shared by ANNA SEDOKOVA (@annasedokova) on

"Коли мене запитують про мій секрет успіху ( вибачте за тривіальність ), я завжди кажу, що це поєднання якостей і на першому місці - це завжди людські. Безумовно, професіоналізм, безумовно прагнення і працездатність. Яскрава зовнішність, яка звертає на тебе увагу, але допомагає пройти лише перший рівень. Далі довгий шлях і важливо на ньому не бути 💩 .)Ось за таким принципом я і відбирала нових учасників моєї команди, вірніше учасниць. Я вдячна дівчатам за те, що завітали на наш складний кастинг квест, дякую за добрі слова ❤ Я впевнена , що це лише початок! Далі більше! А ще більше відео і продовження цього на моєму офіційному каналі в YouTube і по лінку в сторіз і в шапці профілю 👆🏻 😛І спасибі моїй самій професійній дівчинці хореографу - Маші Колотун", - поділилася емоціями Седокова. Фолловери не пройшли повз: "Умніца👍👍🔥👍🔥👍🔥👍🔥💕👍💕👍", "Анечка, яка ж ви жива , справжня і крута !!!💐", "Залишилося небагато-зустріти принца! 😁 Удачі кошеня! ♥️♥️♥️💋🌹", "Моя любов ❤️❤️❤️ Пишаюся і захоплююся нескінченно 💋👏🏼".

Популярні новини зараз

Слава Камінська пірнула в одних трусиках і ледь втримала груди рукою: "Не холодно?"

Помер геніальний актор і сценарист Жан-П'єр Бакрі: "Онкологія не пощадила

Світлана Лобода влаштувала 9-річній доньці дорослу фотосесію без одягу

Квітуча Кароль і батько Балан: сімейний кадр Тіни і Дана з дитиною потрапив в мережу

Показати ще

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Анна Седокова виклала дуже пікантну серію фото з маленьким сином Гектором, який вкусив її за п'яту точку.

Також знаменитість відпочивала в Туреччині і зізналася, що потім буде вільна тільки в листопаді. У артистки безліч планів: і концерти дати, і дітей в школу відвести.

А ще Седокова вирішила, що звичайного селфі буде мало, тому сексуально потерся об стіни, знявши це на відео.