Аніта Цой стала героїнею чергової програми "Секрет на мільйон" на каналі НТВ. Співачка розповіла телеведучій Лєрі Кудрявцевій про проблеми зі здоров'ям. 2018 рік видався для Аніти нелегким: їй видалили жовчний міхур і апендицит. Але ці операції меркнуть у порівнянні з ще одним хірургічним втручанням, яке лікарі провели в цьому році: з тіла поп-зірки видалили личинку австралійської мухи, яку вона старанно вирощувала… цілих 18 років.

"Ми з чоловіком літали на три дні в Австралію. Мене хтось вкусив в шийну зону на спині, недалеко від хребта. Думала, почешу і все пройде. У Москві через деякий час я відчула на спині бульку. Потім з лікарями з'ясували, що це мене вкусила муха, яка відкладає свої личинки в холках у тварин. Личинки там виростають, вилуплюються і з'являються на світ нові мухи." Аніта Цой

Уявіть собі жах співачки, коли лікарі повідомили їй, що негайно видалити личинку неможливо. Потрібно, щоб вона… прижилася і підросла. І лише коли личинка досягне певних розмірів, її можна буде безпечно витягти з тіла зірки. Прогноз ескулапів був невтішний – вирощувати її доведеться кілька років.

Лише в цьому році, через 18 років, Аніті провели довгоочікувану операцію по видаленню. За цей час личинка вросла в її спині і затверділа до стану каменю.

Популярні новини зараз

Епіфаній увічнив свого колегу, який відродив віру після безбожництва СРСР: "Будуть згадувати і молитися"

Прогноз погоди на понеділок 10 травня налякає нічними заморозками і відігріє на сонечку

Кохання Дана Балана і Тіни Кароль виявилось несправжнім, продюсер "1+1" Завадюк у всьому зізнався

Юля "Зайка" підказала, що "Холостяк" Заливако прийде до неї в 11 випуску шоу: "Не отрекаются любя"

Показати ще

"Я її ростила, ретельно ростила. І ось тепер у мене є шматочок від цього утворення, яке зберігається у формальдегіді. Коли це яйце витягували, його дробили, тому що за 18 років воно настільки вросло в м'яз, що у мене став викривлятися хребет". Аніта Цой

Нагадаємо Аніта Цой разом з іншими російськими зірками розважали терористів в окупованому Луганську.

Як повідомляв портал "Знай.uа" Аніта Цой разом з Філіпом Кіркоровим усиновили крокодила.

Також "Знай.uа" писав, в сім'ю Віктора Павліка прийшла біда - у молодшого сина музиканта виявили саркому, співак волає про допомогу.