Відомий російський актор і співак Михайло Боярський оскандалився у власний день народження. Він досить грубо відгукнувся про дружину в інтерв'ю, що в цей момент знаходилася поруч.

Про це повідомляють російські ЗМІ.

У середу, 26 грудня, Боярському виповнилося 69 років. З цієї нагоди відоме видання вирішило взяти у нього інтерв'ю. Під час бесіди артист зазначив, що його дружина Лариса Луппіан "ні на що не здатна і здохне", як тільки помре він.

При цьому під час розмови Боярський часто переходив на крик і зазначив, що якщо станеться навпаки, і його дружина помре раніше за нього, то в його житті нічого не зміниться, крім того, що він "трохи пожуриться".

Популярні новини зараз

Вагітна MamaRika в купальнику надула губки біля басейну - "З целюлькою і трошки дурненька"

Настя Каменських з подружкою залишилися без штанів, хвалячись розкішними ногами

Анастасія Приходько показала життя багатодітної матусі одним фото: запарилася з борщем

Анна Богдан залишила обручку Міші Заливако і втекла до Джесіки з "Холостяка"

Показати ще

"Ні, що вона несе?! А що тоді ти будеш робити, завойовниця, амазонка? Якщо я здохну, вона здохне тут же! Ні секунди не проживе! От якщо навпаки, нічого б не змінилося, ну сумував би…" – зірвався на крик співак.

Лариса Луппіан зазначила, що чоловік повинен завойовувати жінку, а вона завоювала сама артиста і за це сильно поплатилася. Боярський, за її словами, дуже розпещений і нічого не робить самостійно, навіть чаю налити не може. Тільки приносить гроші в будинок.

Подружжя почало сваритися прямо при журналістах. Лариса скаржилася, що чоловік вважає себе "богом і царем", а до неї не належить навіть до людини. Артист відзначив, що його роль в родині більш значуща і грубо спростовував всі слова Лариси.

"Чоловік повинен завоювати жінку. А у нас я його завоювала, і за це його дуже сильно поплатилася. Ну чим? Любила його: він і чаю собі не наллє, нічого… Нічого взагалі! Звичайно, гроші приносить", – поділилася дружина відомого артиста.

Нагадаємо, актор розповів про своє кращому подарунок. Журналісти також запитали народного артиста про плани на Новий рік.

Як повідомляв Знай. ua, Боярський втрачає "улюблену": легенда радянського кіно доживає дні в убогості. У актриси діагностували хворобу Альцгеймера.

Знай. ua писав, що Боярська знову стала мамою. Пологи повинні були відбутися в кінці грудня.