Фронтмен групи DZIDZIO Михайло Хома розповів про своє здоров'я після нападу. За його словами, у нього розірвана барабанна перетинка у вусі.

"Розірвана барабанна перетинка. Два удари по обличчю", - заявив співак.

Напад на DZIDZIO
Напад на DZIDZIO

Одного з нападників він упізнав – це Михайло Мишков, який нібито привіз з собою "титушек", почав залякувати і розпустив руки.

"Мишков вже приїжджав раніше на мій концерт, він погрожував моєму програмному директорові, що у мене там і коліно буде прострелено, що моїм обличчям повитирають в туалеті", — говорить Дзідзьо.

Популярні новини зараз

Дорофєєва вагітна? Надя в одному халаті помчала вночі за оселедцем

Замість Нікітюк на роль Холостячки запропонували колегу Мішиної, українки красуню не оцінили: "Не вписується"

Сам у чужому місті: поліцейські знайшли на морозі хлопчика, плакав і кликав маму

Волочкова голяка пірнула в крижану воду, навіть банні віники не витримали ці форми

Показати ще

Напад на DZIDZIO
Напад на DZIDZIO

Відомому співакові Дзідзьо близько полудня на порозі радіостанції перекрили шлях вісім чоловіків і завдали два удари по обличчю. Принаймні так заявив сам Михайло Хома. Версія нападників протилежна, а сам конфлікт виник через великі гроші і права керувати концертною діяльністю співака.

"Він мене зупинив, сказав: "Я хочу поговорити дві хвилини", я запізнювався на ефір. Він взяв мене за руку і каже, що "немає часу, ти будеш зі мною говорити". І тут підбігає якийсь чоловік, старше, не можу сказати, скільки йому років, і каже, що "ти ще раз таке зробиш, скривдиш мою маму ... ти чого маму лякаєш?" Я в той момент не розумів, про що йдеться взагалі", - розповів DZIDZIO.

DZIDZO
DZIDZO

Відомо, що колишній учасник гурту Олег Турко, він же Лесик, продав свою частку в компанії Meison ентертайнмент Мишкову. Той ще з літа вимагає з Dzidzio свою частку, проте за словами менеджменту артиста у нього немає достатніх документальних підтверджень.

Юристи Дзідзя заявляють, що продаж прав незаконна, а з боку Мишкова відбувається спроба рейдерського захоплення співака та його прибутків.

"Надавалися певні копії, незасвідчені, і не ті, що потрібні для розгляду цієї справи дійсно", — кажуть вони.

Напомним, Полякова відверто розповіла про секс з DZIDZO.

Як повідомляв "Знай.uа" українські зірки розповіли про найкращі подарунки на Новий рік.

"Знай.uа"писав що, опубліковано прайс на корпоратив Каменських, Монатік і KAZKA.