Відомий російський співак і чоловік Регіни Тодоренко Влад Топалов спровокувала чутки про його таємний роман з Ольгою Бузовою. Передає Clutch

Молодий тато опублікував у своєму профілі в Instagram фото, на якому ніжно обіймає Бузову. Таким чином він привітав одіозну співачку з Днем народження.

"Люба моя!!!!! З Днем Народження тебе, сонце! Ти — прекрасна! У всьому! Ми сто років знайомі, але, на жаль, не так часто спілкуємося, як мені б хотілося! Але за всі ці роки, з незрозумілих для мене причин, ти стала мені по-людськи дуже близька і кохана мною! Таких, як ти, дуже мало!!!! (…) Ти сильна, але всередині дуже вразлива! Ти — дівчинка. Справжня. Ніжна і добра! І особисто я тебе дуже люблю! І я хочу тобі побажати бути здоровою! Тобі, твоїй чудовій мамі та сестричці! Бути кращими за всіх! Завжди попереду!(…) Хто б що не говорив, я завжди буду в цьому впевнений і буду тебе захищати! наскільки це можливо і потрібно! Щастя тобі того, якого ти сама собі бажаєш! Люблю, ціную, поважаю і міцно обіймаю!!!!! Твій, Я", - написав Топалов.

View this post on Instagram

Дорогая моя!!!!! С Днем Рождения тебя, солнце! Ты - прекрасна! Во всём! Мы сто лет знакомы, но , к сожалению, не так часто общаемся, как мне бы хотелось! Но за все эти годы, по непонятным для меня причинам, ты стала мне по-человечески очень близка и любима мной! Таких , как ты, очень мало!!!! Я горжусь твоими победами! Я радуюсь за тебя! Абсолютно искренне и честно! Всегда! Ты невероятно добрый и отзывчивый человек! Ты - благодарная и умеешь ценить и помнить даже самые мелочи! Те самые мелочи, на которых и строятся крепкие отношения! Ты - талантливая! И, как мы все с каждым годом убеждаемся, талантливая во всем, за что берёшься! Ты - пример для миллионов и миллионов людей! И очень достойный пример! А все, кто говорят обратное - просто завидуют, злятся и просто не способны разделить и переварить твой успех и победу! Потому что они - не смогли так и никогда не смогут. И чем больше таких людей - значит тем выше ты! Ты сильная, но внутри очень ранимая! Ты - девочка. Настоящая. Нежная и добрая! И лично я тебя очень люблю! И я хочу тебе пожелать быть здоровой! Тебе, твоей замечательной маме и сестренке! Быть лучше всех! Всегда впереди! Но находить время на себя, на свое сердце, душу и внутренний мир! Чтобы ты обретала гармонию внутреннюю, чтобы люди перестали тебя использовать и все же берегли и ценили! Ты умеешь дружить и ты умеешь быть благодарной! Кто бы что не говорил, я всегда буду в этом уверен и буду тебя защищать!😂 насколько это возможно и нужно! Счастья тебя того, которого ты сама себе желаешь! Люблю, ценю, уважаю и крепко обнимаю!!!!! Твой , Я. @buzova86 #vtteam #vladtopalov #тамгдеты #владтопалов #бузова

A post shared by Vlad Topalov (@vladtopalovofficial) on

Популярні новини зараз

Світу вперше показали заборонені фото СРСР: красномовні епізоди життя у "совку"

Масові звільнення і скорочення: з чим зіткнуться українці до виходу на пенсію

Слідом за Началовою і Фріске пішла з життя ще одна зірка "Останнього героя": хвороба мучила довгі роки

Погода на новорічну ніч приготувала українцям сюрприз: синоптики змінили прогноз

Показати ще

Занадто відверте і захоплене привітання викликало швилю обурення в коментарях. Шанувальники пишуть, що одружений Влад не може так захоплюватися іншими жінками.

"Такого роду привітання неповага до своєї жінки я вважаю. Занадто. Якщо чоловік поважає свою жінку він ніколи не буде висловлювати, вихваляти іншу жінку і неважливо подружка вона або сусідка.. Бузова це чи ні. Навіть якщо Регіна ніколи не подасть виду, зведе все на жарт, але в душі я впевнена їй буде боляче. Твоя дружина найкраща повинна бути для тебе", "Суцільні визнання в коханні, твій я, тег #там, де ти… Ніби назло комусь це писав або по приколу… Нудотно до неможливості", "Регіну шкода", "Такий закоханий погляд. Немов через секунду поцілуються".

Нагадаємо, Регіна Тодоренко показала відверте фото на шостому місяці вагітності.

Раніше Знай.ua повідомляв, Лазарєв зворушливо зізнався у коханні Ані Лорак.

Також Знай.ua писав, Тодоренко вибачилася перед мамою.