Солістка "золотого" складу групи "ВІА Гра", відома українська співачка Анна Сєдокова, яка живе і працює в Москві, часто радує шанувальників новинами свого життя в Instagram. Співачка не втрачає можливості похвалитися в мережі своїми соковитими формами, і кожен раз публікує знімки, на яких позує у відвертих вбраннях.

Але в цей раз Сєдокова змінила своїм принципам і виклала фото в більш скромному образі. Анна сфотографувала себе сама в білому халаті. Її волосся розпущене і м'якими хвилями спадає на плечі, а на її обличчі яскравий макіяж. Схоже, ця фотографія була зроблена перед концертом артистки. Про це вона розповіла в підписі до світлини. Варто також відзначити, що шанувальники часто порівнюють Анну з українською співачкою Надією Дорофєєвою, що обурює Сєдокову.

"Вирішила інше фото, а то будете лаятися на мене, що фото погане. На цій фотографії, мені здається, я вже не схожа на @nadyadorofeeva, так? Ні? Все, я на сцену. Мені пора. Доброго вечора. Побажайте мені удачі", - написала Анна Сєдокова у підписі до фотографії. Шанувальники співачки не пройшли повз і почали активно обговорювати нове фото на її сторінці. Артистку засипають компліментами в коментарях.

"Ти все краща і прекрасніша", "Зовсім не схожі, Ви, Анно, незрівнянні", "Вже досить-таки схожі", "Нереальна", "Ні, Надя Дорофєєва володіє яскравими рисами. Ви теж, але іншими", "Яка ж вона сексуальна", "Дуже красива дівчина, я її люблю", "Ні, кожна з вас гарна по-своєму", "Найкраща фотка!", "Фотошоп", "Схожа дуже на Надю", "Нереально красива", "Вау, яка гарна", "Ви красуня", "Анна, ви дуже мила і красива", "Аня, Ви прекрасні", "Взагалі не схожа на неї", "Аня, ви така красива", - пишуть в коментарях до фото Сєдокової.

View this post on Instagram

Фото словно из прошлого. Интересно, сколько лет Инстаграм уже является частью моей жизни ? Года два наверное . Отличный способ сохранить прошлое . Далее должна следовать классная цитата о прошлом , идеально подходящая к этому фото в постели 😂 И вот же она: «Кто из вас в своей жизни хоть раз пилил опилки? Конечно, никто не может пилить опилки. Они уже напилены. То же самое с прошлым. Когда вы начинаете беспокоиться о вещах, которые уже прошли, вы занимаетесь тем, что пилите опилки» 🔥 Отличного дня ! У меня сегодня две прекрасные сьемки, да и в целом отличный день намечается ❤️

A post shared by ANNA SEDOKOVA (@annasedokova) on

Нагадаємо, розпусна Сєдокова здивувала шанувальників новорічним фото.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що розпусна Сєдокова осідлала дещо тверде.

Також портал "Знай.uа" писав, що Сєдокова зібрала сексуальних подружок і влаштувала "тройничок".