Нещодавно голлівудська актиса Дженніфер Еністон відствяткувала своє 50-річчя. Вона влаштувала гумну вечірку  в готелі "Sunset Tower" в Лос-Анджелесі, на яку завітало багато знаменитих гостей. Серед них також помітили колишнього чоловіка зірки й її колегу Бреда Пітта.

Після цього в мережі почали говорити про можливий роман колишнього подружжя.

"Вечірка стала святом, присвяченим життю Дженніфер, а Пітт довгий час був дуже важливою частиною цього життя , - відзначило американське видання E! News. - Еністон навіть сперечалася з друзями, обговорюючи, чи варто запрошувати Бреда" 

"Вони не зустрічаються, у них різні дороги. А тільки підтримують дружні стосунки ", - підсумував інсайдер. 
 
 
На вечірці Еністон були також Сандра Баллок, Гівнет Пелтроу, Кортні Кокс, Демі Мур, Різ Уізерспун і багато інших. Не оминули подію і подружжя Джорджа і Амаль Клуні, незважаючи на чутки про розлучення. Покидаючи вечірку кіноактриси в готелі Sunset Tower в Лос-Анджелесі, Джордж міцно тримав свою дружину Амаль під руку та усміхався всім папараці.
 
 
Пітт і Еністон почали зустрічатися в 1998 році, а одружилися в липні 2000 року. Зірки оголосили про розлучення в січні 2005 року. Однією з причин розставання пари американська преса називає дружбу Дженніфер Еністон з Бредом Піттом , яка почалася після розриву актора з Анджеліною Джолі. Очевидно, що поки возз'єднання Пітта і Еністон чекати не варто, але все може помінятися, адже недавно писали, що Пітт познайомив Джен з дітьми.