Скандальна російська балерина Анастасія Волочкова всіляко привертає увагу до своєї персони на сторінці в Instagram. Нещодавно знаменитість похвалилася букетом білих троянд від коханого чоловіка, обличчя якого вважала за краще не показувати шанувальникам. Так, артистка почала дякувати залицяльнику за те, що він терпить її нестерпний характер.

View this post on Instagram

День влюбленных у меня уже начался.❤️🌺🙏🏻 Мой любимый, посвящаю этот пост тебе.❤️ Это самый счастливый День Влюбленных в моей жизни! Так как тебя, я не любила никого. Ты просто невероятный! Самый лучший, добрый, самый красивый и сексуальный, умеющий любить, оберегать, защищать, радовать, прощать..🙈 Мой темперамент выдержать тяжело и многим не под силу.🤣 А тебе подвластно всё, потому что ты сильный и мужественный. Люблю тебя всем сердцем!❤️ А всем моим подписчикам желаю встретить свою Любовь.❤️ Уже сегодня в 15.00 в прямом эфире @onlinekpru поговорим о любви.❤️ #анастасияволочкова #волочкова #балет #россия #я #любовь #радость #цветы #счастье #мы #зима #творчество #volochkova #instagood #be #love #me #enjoy #best #good #ballet #друзья #дом

A post shared by Анастасия Волочкова (@volochkova_art) on

"День закоханих у мене вже почався.❤️🌺🙏🏻 Мій коханий, присвячую цей пост тобі.❤️ Це найщасливіший День Закоханих в моєму житті! Так як тебе, я не кохала нікого. Ти просто неймовірний! Найкращий, добрий, самий красивий і сексуальний, вмієш любити, оберігати, захищати, радувати, прощати..🙈 Мій темперамент витримати важко і багатьом не під силу.🤣 А тобі підвладне все, тому що ти сильний і мужній. Люблю тебе всім серцем!❤️ А всім моїм читачам бажаю зустріти своє Кохання.❤️", - поділилася емоціями Волочкова. За 10год кадр встиг набрати більше 6 тис. лайків, а от коментарі хитра балерина вирішила приховати. Варто відзначити, що раніше Анастасії встигли приписати роман з одруженим чоловіком, охоронцем Малеком, шкарпетки якого вона задерикувато демонструвала фоловерам. Також нещодавно артистка записала спільну пісню з Микитою Джигурдою, який носив її на руках і довго гостював у маєтку знаменитості, тому фанатам залишається лише гадати, хто ж став черговим коханцем Волочкової.

View this post on Instagram

Это такая радость-находиться в объятиях любимого человека.🙏🏻 Засыпать и просыпаться в них так трепетно.. Они согревают в любые морозы.💨 И утешают в минуты грусти. В таких объятиях всегда уютно и спокойно.🙏🏻 Поверьте, это такая ценность! У кого она есть, берегите.🙏🏻 Вот и я берегу в моем сердце и душе...Не демонстрируя возлюбленного. (Только это почему-то вызывает еще больший ажиотаж🤷‍♀️). И он дорожит тишиной нашей радости и отношений. Желаю вам всем в Новом году встретить любовь, любить и быть любимыми.❤️ А если уже счастливы - дорожите и берегите. #анастасияволочкова #волочкова #балет #россия #я #любовь #радость #цветы #счастье #мы #осень #зима #творчество #volochkova #instagood #be #love #me #enjoy #best #good #ballet

A post shared by Анастасия Волочкова (@volochkova_art) on

View this post on Instagram

Просто мы.

A post shared by Анастасия Волочкова (@volochkova_art) on

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Анастасія Волочкова провела свою дочку Аріадну в сьомий клас. Наряд для цього артистка вибрала як зазвичай шокуючий: квітчасту сукню з величезним розрізом на нозі. 

Також знаменитість вирішила пробігтися по храмах. Вбрання артистка обрала у своєму стилі: рябеньке і з глибоким декольте. 

А ще Волочкова під кінець літа згадала, що у неї є дочка. А ще новий кінь. Так що вона вирішила приділити час відразу двом.