Раптова смерть відомого голлівудського актора Люка Перрі, якого мільйонна армія фанатів любить по роботі в серіалі "Беверлі-Хіллз, 90210", де він зіграв красеня Ділана Маккея, приголомшила весь світ.

Його дама серця Венді Медісон Бауер ще не може відійти від шоку і каже, що з коханим провела найщасливіші роки свого життя. У той же час у мережі з'явилася інформація про останні хвилини перед госпіталізацією актора. Про це пише видання The Daily Mail.

Люк Перрі
Люк Перрі

За інформацією журналістів, дзвінок у службу порятунку було здійснено з будинку зірки в Шерман–Оукс, Каліфорнія. Хто викликав медиків до розкішного маєтку, поки невідомо. Схвильована жінка благала, щоб лікарі поспішили і "натиснули на газ". Очевидиці порадили "залишатися там, де вона була, прибрати всіх тварин з кімнати, якщо такі були, і передзвонити, якщо стан Перрі погіршиться".

52–річного Люка Перрі доставили в госпіталь через 9 хвилин і 46 секунд, адже при інсульті кожна секунда може стати порятунком. Коли медики прибули в маєток зірки, він був у свідомості і міг говорити. Потім стан здоров'я актора різко погіршився, а лікарі змушені були підключити його до апаратів штучного підтримання життя.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що рідні пережили жахливий момент, коли повинні були прийняти складне рішення про відключення актора від штучного підтримання життя. Тому те, в якому вони були стані після смерті Люка Перрі, можна тільки собі уявити.

Тільки через день після смерті батька 18-річна донька Люка Софі змогла звернутися до всіх, хто підтримував рідних актора в цей важкий час. Софі написала у себе в Instagram зворушливий пост, в якому подякувала всім за підтримку.

Нагадаємо, безсмертне кохання з "Беверлі Хіллс": наречена Люка Перрі змусила ридати світ.

Як повідомляв Знай.uа смерть зірки "Беверлі Хіллс" Люка Перрі: реакція Шеннен Доерті зворушила світ.

Знай.uа писав, розсекречено заповіт Люка Перрі: світ - в шоці, його наречена - в непритомності.

Дивіться відео по темі: