Популярна американська співачка Мадонна може не виступити на гала-концерті Євробачення 2019, яке пройде в столиці Ізраїлю Тель-Авіві. Навколо пісенного конкурсу вибухнув черговий скандал.

У травні 2019 року міжнародний пісенний конкурс Євробачення пройде в Тель-Авіві. І навколо нього вже було кілька скандалів. У їх числі відмова України від участі БДСМ-група Hatari як учасник від Ісландії і хлопець-андрогін від Франції. І ось цього разу з'явилася інформація про те, що запрошена зірка Мадонна може відмовитися від участі в концертній програмі.

Про це повідомляє видання The Times of Israel.

Мадонна повідомила, що на гала-концерті під час свого виступу виконає пісню, яка ще не була випущена. У ній співається про американському політиці. Однак організаторів стривожило дану заяву, вони не хочуть ризикувати своєю репутацією.

Спочатку конкурс Євробачення замислювався, щоб об'єднувати людей і забувати про політику.

Однак Мадонна не бажає виконувати ніяку іншу пісню. Виступ легендарної співачки заплановано на гранд-фінал, який відбудеться 18 травня. За 15 хвилин на сцені Мадонна попросила в організаторів 1,5 млн доларів.

Раніше повідомлялося, що рішення про штраф для України за відмову брати участь в Євробаченні-2019 приймуть після того, як пройде пісенний конкурс. Вже після проведення самого конкурсу відбудеться засідання спеціальної комісії, де і вирішиться це питання.

Нагадаємо, Притула шокував скандальними подробицями Нацвідбору. Спливли шокуючі подробиці Нацвідбору на "Євробачення 2019".

Як повідомляв Знай. ua, Зеленський запросив MARUV в "Квартал 95", вона прийшла не одна. Переможниця Нацвідбору на "Євробачення 2019" MARUV показала фото зі зйомок в "95 Кварталі".

Знай. ua писав, що MARUV зробила жорстку заяву з приводу Євробачення, не це хотіли почути українці. Переможниця Нацвідбору на "Євробачення 2019" MARUV розставила всі крапки на і.