Максим Галкін дуже часто тішить шанувальників новими фото і відео в соціальній мережі Instagram. Але в цей раз він порадував всіх ще трішечки більше, так як показав те, що очевидно і не думав демонструвати.

Російський 42-річний артист виклав ранкове сторіз, в якому він розчиняє штори на вікні, показуючи вид, який відкривається. "Весна" - задумливо промовляє Максим, очевидно, зовсім забувши, що він може відобразитись в склі. Ну, тепер-то всі розуміють, що Максим спить оголений або ж знімає прямо після душу.

Варто відзначити, що в соціальній мережі Instagram Галкін також звернувся до своїх прихильників із закликом навчити його "перестати жерти".

Популярні новини зараз

Нардепи вже почали святкувати 8 березня: сотні троянд, "квіткові" тендери і кулуарний івент

17-річний школяр зарубав сокирою батьків і маленьку сестру: мріяв стати блогером

Колишній партнер "Холостячки" Мішиної зізнався, що потребує допомоги: "Прощайте"

Головне за ніч: "втеча" Віктора Павліка і Реп'яхової, НП в літаку, Полякова без волосся і загадкова загибель українки

Показати ще

View this post on Instagram

Третий день съёмок 🤪 В павильоне жарко. Посмотрю в зеркало - хочу сразу сесть на диету 🤐 Посмотрю на бутерброд - хочу съесть 🤤 Прячу бутерброд 🥪 - через пять минут нахожу по запаху и ем. Ем одни углеводы - мечтаю о прессе. На Пост не похоже, на диету тоже. Думаю - главное начать. Когда?🤔 Конечно, завтра, ведь будет понедельник. Но знаю, что уже во вторник возложу надежды на следующий понедельник 🤪 Вот скажите мне, дайте совет, други, как начать перестать жрать? P.S. Не в тему: По приколу полистайте - дальше фантазии из твсерии #Яибашня

A post shared by Максим Галкин (@maxgalkinru) on

"Третій день зйомок. В павільйоні жарко. Подивлюся в дзеркало - хочу одразу сісти на дієту. Подивлюся на бутерброд - хочу з'їсти. Ховаю бутерброд - через п'ять хвилин знаходжу по запаху і їм. Їм одні вуглеводи - мрію про прес. На пост не схоже, на дієту теж. Думаю - головне почати. Коли? Звичайно, завтра, адже буде понеділок. Але знаю, що вже у вівторок покладу надії на наступний понеділок. От скажіть мені, дайте пораду, друзі, як почати перестати жерти?" - пише гуморист.

В коментарях небайдужі фолловери, серед яких і зірки російського шоу-бізнесу, відразу відгукнулися на цей запит:
"Закохатися! Це завжди найсильніший стимул) але в нашому з тобою випадку, це - не варіант. Залишається - 1) слова дружини «ти жирний» 2) дружина,що гортає гарних мужиків в інстаграмі.... 3) старші колеги , але виглядають краще 4) просто сам факт, що всі в Голлівуді весь час виглядають на 100%, скільки б не було років 5)просто сором і ганьба від самого себе. У мене особисто так." - радить Влад Топалов.

"От і мене цікавить це питання, як перестати жерти , хоча б вуглеводи." - поділилася Лера Кудрявцева.

Нагадаємо, що Галкін розповів про переслідування папараці.

Раніше, портал Знай.иа повідомляв, що горячий бетмен Галкін показав, як радує Аллу Борисівну