Відомий скандальний російський співак Філіп Кіркоров часто ділиться з фанатами новими кадрами на сторінці Instagram. Нещодавно знаменитість похвалився "подарунком для Алли", в честь 70-річчя його колишньої дружини Алли Пугачової. Так, артист виконав одну з улюблених пісень у репертуарі Примадонни "Пізно" і ще одну особливу композицію дуетом з Ігорем Ніколаєвим в "Крокус Холі", а ювілярку прищли привітати сім'я, кращі друзі і колеги по роботі.

View this post on Instagram

6.04.19 в многотысячном «КРОКУС СИТИ ХОЛЛ» состоялся уникальный TRIBUTE несравненной ЖЕНЩИНЕ, КОТОРАЯ ПОЁТ- АЛЛЕ ПУГАЧЕВОЙ. Лучшие Артисты страны посвящали песни любимой Певице и исполняли свои любимые песни из ее репертуара! Я с удовольствием выбрал одну из самых любимых песен из репертуара Аллы -«ПОЗДНО», автором музыки которой является сама Алла на слова Ильи Резника, ну а вторую композицию в этот вечер мы выбрали и посвятили любимой имениннице вместе с моим большим другом, автором одних из самых Лучших Хитов в исполнении Аллы Пугачевой- Игорем Николаевым @igor_nikolaev_music . Это даже не песня- это исповедь, это монолог, это откровение ,признание и восхищение Великой Певице! Мы с Игорем очень надеемся, что то что мы создали понравится и зрителям и самой Алле. Ну а вся страна сможет это все увидеть в День грандиозного Юбилея апреля -15 апреля на Первом Канале🎼🎼

A post shared by Филипп Киркоров (@fkirkorov) on

"«ПОДАРУНОК ДЛЯ АЛЛИ». TRIBUTE TO ALLA PUGACHEVA @alla_orfey 8.04.19

6.04.19 в багатотисячному «КРОКУС СІТІ ХОЛ» відбувся унікальний TRIBUTE незрівнянної ЖІНКИ, ЯКА СПІВАЄ - АЛЛИ ПУГАЧОВОЇ.
Кращі Артисти країни присвячували пісні улюбленій Співачці і виконували свої улюблені пісні з її репертуару!
Я з задоволенням вибрав одну з найулюбленіших пісень з репертуару Алли -«ПІЗНО», автором музики якої є сама Алла на слова Іллі Рєзніка, ну а другу композицію в цей вечір ми вибрали і присвятили улюбленій іменинниці разом з моїм великим другом, автором одних з найкращих Хітів у виконанні Алли Пугачової - Ігорем Ніколаєвим @igor_nikolaev_music . Це навіть не пісня - це сповідь, це монолог, це одкровення ,визнання і захоплення Великій Співачці!
Ми з Ігорем дуже сподіваємося, що те, що ми створили сподобається глядачам і самій Аллі. Ну а вся країна зможе це все побачити у День грандіозного Ювілею 15 квітня на Першому Каналі🎼🎼", - поділився емоціями Кіркоров. Фолловери не пройшли повз: "Молодець!!! Щиро і зворушливо! Шикарний подарунок для іменинниці! 🙏❤️👏🏻👏🏻👏🏻", "Напевно ще кохає її", "Так зворушливо,проникнення,з такою любов'ю і ніжністю!💕", "Дуже зворушливо ❤️".

Популярні новини зараз

Лідія Таран заради краси довірилася людині в білому халаті - "Спецоперація"

Ранкова звичка більшості людей виявилася шкідливою, медик все пояснив: "Не пийте каву"

Мама Дана Балана навчила сина, як завоювати серце Тіни Кароль: "Борись до кінця"

Українки з Дубая після прильоту до Києва заговорили про жахи в'язниці: "Ми молилися щодня"

Показати ще

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що в мережі прогримів скандал через сперму Кіркорова, в якому постраждав Галкін.