Томас Нойвірт, більш відомий під жіночим альтер-его Кончіта Вурст – австрійський поп-співак і дрег-квін. Переможець конкурсу пісні Євробачення-2014 в Копенгагені. Образ "жінки з бородою" був створений Нойвіртом у 2011 році. З допомогою нього співак прагне дати людям привід задуматися про природу інакшості, ксенофобії і про толерантність. Артист активний користувач Instagram і часто радує шанувальників новинами свого життя.

Цього разу Томас Нойвірт опублікував нове фото, яким показав фанатам, що тимчасово повернувся до образу чоловіка. Але, схоже, фанати не були готові побачити такого чоловіка. На знімку, який з'явився в записі Томаса, він постав на огляд публіки в епатажному образі в напівпрозорому вбранні.

Треба сказати, що на фотографіях у цьому образі Том Нойвірт виглядає трохи дивно і одночасно епатажно, а ще дуже контрастно. Річ у тому, що Кончіта Вурст одягла відверте світле боді і вона відображена в незвичайній позі. Вона як би сидить на шпагаті, але на зігнутих колінах, а руки попереду – долонями упирається в підлогу. Як видно на фото, у вухах артиста бездротові навушники, а на його обличчі густа чорна борода.

View this post on Instagram

SEE ME NOW - music video link in bio #WURST #SeeMeNow

A post shared by Conchita WURST (@conchitawurst) on

У підписі до фотографії Кончіта Вурст написала: "#SEEMENOW link in bio. @albinjanoska @lylitmusic @sonymusic_at @jazztime.film @markusmorianz @birgitmoertl @mamamuandtheshirt @reginareisinger @andrekarsai @go_with_flo". Шанувальники Тома Нойвірта не залишили без уваги таку публікацію епатажного артиста. Одні засипають його компліментами і вихваляють його за сміливість перевтілюватися в Кончиту Вурст, а інші, більш консервативні шанувальники висловили невдоволення такими перевтіленнями співака.

Нагадаємо, Кончіта Вурст здивувала новим образом. Том Нойвірт показав свій новий кліп на пісню "Hit Me" і шокував багатьох шанувальників кардинальним перевтіленням. У ролику Кончіта виглядає як звичайний чоловік.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що Кончіта Вурст затьмарила Баскова і Хілтон разом узятих.

Також портал "Знай.uа" писав, що Кончіта Вурст раптово облисіла.