Скандальна російська балерина Анастасія Волочкова, яка зі шкіри геть лізе, щоб продемонструвати в мережі своє "розкішне життя", все частіше розчаровує фоловерів своїми публікаціями в Instagram. Артистка постійно публікує рекламні пости, чому її прихильники почали переживати за добробут своєї улюблениці. А безглузді витівки Волочкової тільки засмучують навіть найвідданіших фанатів.

Так, цього разу Настя вирішила похвалитися шанувальникам черговими зйомками у своєму маєтку. Раніше Волочкова пустила в дім скандальну Ксенію Собчак, яку потім звинуватила в крадіжці, далі до неї приходив зі знімальною групою Андрій Малахов, якого вона сильно нахвалювала. Тепер же Волочкова запросила ще одну знімальну групу, щоб виправдатися за те, що вона підтримала політику Путіна. Але і тут відзначилася.

View this post on Instagram

Только закончилась съемка у меня дома.. Она продолжалась 6,5 часов.🙈 Иметь свободу и говорить правду-это большое достоинство человека. Только эта Правда неудобна для многих.. А когда на меня сыпятся обвинения со стороны ущербных духом людей за преданность России, поддержку в адрес президента, которого мы все и выбирали, за откровенность и доверчивость мою перед мошенниками аферистами и альфонсами, мне становится огорчительно.😔 #анастасияволочкова #волочкова #балет #россия #я #любовь #радость #цветы #счастье #мы #зима #творчество #volochkova #instagood #be #love #me #enjoy #best #good #ballet #друзья #книги #дом

A post shared by Анастасия Волочкова (@volochkova_art) on

"Тільки закінчилася зйомка у мене вдома. Вона тривала 6,5 годин. Мати свободу говорити правду – це велика гідність людини. Тільки ця Правда незручна для багатьох. А коли на мене сиплються звинувачення з боку бідних духом людей за відданість Росії, підтримку в адресу президента, якого ми всі й обирали, за щирість і довірливість мою перед шахраями, аферистами і альфонсами, мені стає прикро", - написала Анастасія Волочкова.

View this post on Instagram

Кто умеет читать, да прочитает, кто умеет слышать, да услышит.. «Эхо Москвы». «Риа Новости». Я поддержала президента и призвала не винить его в нищете многих... И за это на меня накинулись. Смотрите интервью полностью. (В сториз ссылка, и на сайте Эхо и Риа новости). 👍🏼 Волочкова. #анастасияволочкова #волочкова #балет #россия #я #любовь #радость #цветы #счастье #мы #зима #творчество #volochkova #instagood #be #love #me #enjoy #best #good #ballet #друзья #книги #дом

A post shared by Анастасия Волочкова (@volochkova_art) on

Відзначимо, що раніше скандальна балерина в ефірі радіо "Ехо Москви" розхвалювала політику диктатора Путіна. Більш того, Анастасія навіть запропонувала виїхати з країни тим, кому не подобається російський правитель. "Всі, кому тут не так, вставайте і виїжджайте в інші країни. Живіть там», — сказала танцівниця. На питання інтерв'юера про те, що робити 20 мільйонам росіян, що живуть за межею бідності, якщо вони не можуть просто взяти і поїхати, Волочкова відповіла, що вони повинні працювати більше, а "не палити на призьбі бичок". Цю заяву жорстко розкритикували в ЗМІ і соцмережах.

Нагадаємо, Волочкова з'їла букети, які отримала на 8 Березня.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що Волочкова похвалилася подарунками з Криму.

Також портал "Знай.uа" писав, що Волочкова в купальнику пом'яла сніг шпагатом.