Відома українська телеведуча і блогер Маша Єфросиніна, яка активно веде свій аккаунт в Instagram і канал на YouTube, часто ділиться з шанувальниками новинами свого творчого та особистого життя. Цього разу телезірка вирішила показати фотографії зі свого виступу у Львові. Як виявилося, Єфросиніна їздить українськими містами і виступає перед сотнями жінок, ділиться досвідом і проводить тренінги.

З одного з таких заходів у Львові телеведуча показала фотографії та поділилася враженнями. Як видно на фото, Єфросиніна вийшла на сцену в короткій сукні-піджаку ніжно-лілового кольору, а на ногах у неї червоні лосини. Волосся Марія зібрала в акуратний пучок на потилиці, а на її обличчі легкий макіяж. В підписи до фотографій телезірка розповіла про свої враження від цього виступу.

View this post on Instagram

Уже сутки я читаю ваши отзывы, смотрю ваши сториз с моего выступления и получаю ваши сообщения, мои дорогие Львовянки! И нет у меня никаких слов, чтобы описать своё состояние! Ну как нет, в обычных словах его не опишешь! Поэтому вот одно моё вам признание : паршивая была у меня прошлая неделя, ну, зараза, такая паршивая и стрессовая, что я и не припомню давненько таких дней, когда одни дурацкие новости сменяются ещё более негативными ... И вот еду я в «Интерсити» к вам и думаю, как собраться? Как мне, сдутому пузырю, выйти к вам и сделать так, чтобы вы не пожалели ни об одной потраченной минуте? Но всё за меня, в итоге, сделали вы- как почувствовали, как знали... С первой минуты ТАКАЯ волна тепла и заряда, что я по праву могу назвать это выступление одним из самых лучших ... Спасибо вам , девочки, за всё ваше внимание, за откровенность и доверие своих тайн! за то, что вас было около тысячи! И Спасибо , что не вся тысяча принесла мне горихову тарту, а всего-то десяток 😉 #вымоёвдохновение #вашаМаша #успехвошибках #городамиУкраины

A post shared by Masha Efrosinina (@mashaefrosinina) on

"Вже добу я читаю ваші відгуки, дивлюся ваші сторіс з мого виступу і отримую ваші повідомлення, мої дорогі Львів'янки! І немає в мене ніяких слів, щоб описати свій стан! Ну як нема, у звичайних словах його не опишеш! Тому ось одне моє вам зізнання: паршивий був у мене минулий тиждень, ну, зараза, такий паршивий і стресовий, що я і не пригадаю давненько таких днів, коли одні дурні новини змінюються ще більш негативними... І ось їду я в "Інтерсіті" до вас і думаю, як зібратися? Як мені, здутому міхуру, вийти до вас і зробити так, щоб ви не пошкодували ні про одну витрачену хвилину? Але все за мене, зрештою, зробили ви – як відчули, як знали... З першої хвилини ТАКА хвиля тепла і заряду, що я по праву можу назвати це виступ одним з найкращих... Спасибі вам, дівчатка, за вашу увагу, за відвертість та довіру своїх таємниць! За те, що вас було близько тисячі! І спасибі, що не вся тисяча принесла мені горіхову тарту, а всього десяток", - написала Маша.

Нагадаємо, гаряча Маша Єфросиніна показала "полуничку" з чоловіком.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що анорексична Єфросиніна виклала нові фото, фанати в паніці.

Також портал "Знай.uа" писав, що Єфросиніна взяла участь у "Міс Україна", але приз віддали іншій.