Томас Нойвірт, більш відомий під жіночим альтер-его Кончіта Вурст – австрійський поп-співак і дрег-квін. Переможець конкурсу пісні Євробачення-2014 в Копенгагені. Образ "жінки з бородою" був створений Нойвіртом у 2011 році. З допомогою нього співак прагне дати людям привід задуматися про природу інакшості, ксенофобії і про толерантність. Артист активний користувач Instagram і часто радує шанувальників новинами свого життя.

Цього разу Томас Нойвірт опублікував нове фото, яким показав фанатам, що тимчасово повернувся до образу чоловіка. Але, схоже, фанати не були готові побачити такого чоловіка. На знімку, який з'явився в записі Томаса, він постав на огляд публіки в епатажному образі, стоячи на сцені. Для виступу артист надів чорну прозору блузку і широкі темні штани, які підкреслюють округлі сідниці. Свій образ Кончіта Вурст доповнила кокетливим чорним капелюшком.

У підписі до фотографії Кончіта Вурст написала: "linz last night. @cl_erblehner – more on facebook". Шанувальники Тома Нойвірта не залишили без уваги таку публікацію епатажного артиста. Одні засипають його компліментами і вихваляють його за сміливість перевтілюватися в Кончиту Вурст, а інші, більш консервативні шанувальники висловили невдоволення такими перевтіленнями співака.

"Це був чарівний вечір", "Просто дивно!", "Це вже третя чудова фотографія з вчорашнього концерту, яку я хочу прокоментувати і написати дякую", "Я не можу перестати дивитися всі ці чудові фотографії, це був такий дивний вечір", "Ви прекрасні", "Дуже подобається", "Відмінний зовнішній вигляд – відмінний голос", "Це було фантастично, спасибі", - пишуть в коментарях до фото.

Нагадаємо, Кончіта Вурст здивувала новим образом. Том Нойвірт показав свій новий кліп на пісню "Hit Me" і шокував багатьох шанувальників кардинальним перевтіленням. У ролику Кончіта виглядає як звичайний чоловік.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що Кончіта Вурст затьмарила Баскова і Хілтон разом узятих.

Також портал "Знай.uа" писав, що Кончіта Вурст раптово облисіла.